.

.

Mountainone Bezdrátové WIFI RFID Heslo Access Control Intercom Systém + Elektrické Šroub Zámek celoskleněné Dveře NC vrátného

Mountainone Bezdrátové WIFI RFID Heslo Access Control Intercom Systém + Elektrické Šroub Zámek celoskleněné Dveře NC

Kč 2890.60
Kč 2746.00
Částka
Ve formě přístupné k objednávce

Kompatibilní s DC 12 V elektrický zámek (není součástí dodávky). Prosím, kontaktujte nás co nejdříve, pokud máte problémy o platbu.Můžete vzít obrázek a video(soubor se bude ukládat na mobilním zařízení) si můžete prohlédnout kdykoliv .Podpora vzdáleného přístupu na android/i OS telefon nebo pad APLIKACE : YOOSEE (můžete stáhnout na APP store nebo android market).
c) Registrované Objednávky budou dodávány přes China Post Airmail nebo Hong Kong Post airmail (Výchozí),EMS,DHL a UPS, atd.Megapixelů CMOS senzor, rozlišení 1280*720 s vysokým rozlišením.Podpora snapshot, vizuální intercom, odemknout, infračervené noční pohled a nepromokavé.
d) Kupující je odpovědný za náklady na dopravu vzniklé zasílání výrobků zpět. Nemáme jako Spor nebo Negativní zpětnou vazbu , pokud nechcete komunikovat s námi, než předložit spor, prosím, nekupujte je od nás . Budu se snažit nabídnout nejlepší cenu pro vaše prodat podnikání! Prosím, neváhejte nás kontaktovat na Obchodní Manažer /E-mail/Skype.
g) Pro jakoukoli výměnu nebo vrácení peněz, potřebujeme produkt musí být v původním stavu, včetně krabice a veškeré příslušenství.
c) Přepravní a manipulační poplatky jsou nevratné.
Zpětná vazba
a) Naším cílem je, aby ujistěte se, že jste spokojený zákazník a příjemné nakupování u nás.Držák : 148 Lx44 Wx25 H(mm)
Seznam Balíčků :
1 * Wi-Fi Zvonek
1 * Elektrický Šroub Zámku
1 * Tlačítko Exit
1 * Napájení
1 * Bag Šroubů
1 * Uživatelská Příručka (Anglicky)
1 * svorkou drátu
1 * odemknout drátu
5 * ID karty
1 * Dálkové Ovládání
Velkoobchodní a Maloobchodní prodej jsou oba k dispozici. V každém případě nejsme odpovědni za daně(DPH)/Dovozní Cla nebo jiné rovnocenné vzniká od doručení transakce.
b) se snažíme v našich silách, aby vám nejvíce spolehlivý, cenově dostupný způsob, přepravní služby. Předtím, než budete platit, prosím, ujistěte se, že vaše adresa a telefonní číslo v Alipay adresa poznámky pro bezpečné přepravy.
Doba dodání trvá cca : Spojené Státy : 10-20 pracovních dní, Spojené Království : 10-20 pracovních dnů
Návrat
a) Tato položka se vztahuje jeden rok záruka.Výřez : 148 Lx38 Wx42 H(mm)
4.Vhodné Pro : 8-12mm Plně Bezrámové Skleněné Dveře
2.Světelný Senzor : Vestavěný
5. Ale někdy mezinárodní dodávky je vysoce závislý na Kurýrní Společnost a místní zvyky/cla.Podpora 1000 ks ID karet ,jedna skupina heslo.Podpora drátových sítí a bezdrátového připojení Wi-fi.
b) Pokud jste spokojeni s nákupem a náš celkový servis,váš komentář je velmi důležité v naší obchodní úspěch.Podpora 5 uživatelů on-line prohlížení ve stejnou dobu.Fail Safe : Zámek, když pod napětím(NC)
3. Je mi potěšením vybudovat dlouhodobý obchodní vztah s vámi. Pokud nechcete dostávat položku na dobu, prosím, kontaktujte nás pro další pomoc.
Specifikace :
1. Upozornění : Freeshipping China post air mail je velmi pomalý , průměrná doba dodání je cca 30 dní, ale někdy budete muset čekat asi 45-50 den.

Vlastnosti

Číslo Modelu:
SYWIFI012R5818
Značka:
MOUNTAINONE
Místo Původu:
Čína

Kupující si také vyberou