.

.

Zbrusu Nové Černé Auto Hák Mini Držák do Auta Auto Příslušenství, Snadné Použití V Autě Pro Klíčové Pracovní Karty SD-2507

Zbrusu Nové Černé Auto Hák Mini Držák do Auta Auto Příslušenství, Snadné Použití V Autě Pro Klíčové Pracovní Karty

Kč 78.00
Částka
Ve formě přístupné k objednávce


Zbrusu Nové Černé Auto Hák Mini Držák do Auta Auto Příslušenství, Snadné Použití V Autě Pro Klíčové Pracovní Karty SD-2507
Vlastnosti :
Materiál : ABS.
Velikost : 40 * 10 * 13 mm
Hmotnost : 28 g
Barva : černá
Obsah Balení :
2 * Klíč Od Auta Hák Držák
Věnovat pozornost!
1. Položka bude vyhlášen na nízkou hodnotu, aby pomohla kupující vyhnout se dovozní clo. Ve většině případů, kupující nebude zdaněna celní. Ale prosím, uvést, že kupující je odpovědný za veškeré dovozní cla a místní daně, pokud existuje.
2. My se snažíme splnit vaše požadavky. Ale pokud máte nějaký problém, když přijímat zásilky, prosím, kontaktujte nás do zpráv nebo Obchodní Ředitel. Prosím neotvírejte sporu s námi komunikovat. Máme řadu vysoce kvalitní Zlato Prodej, zákaznický servis vám dostat zpět k vám do 24 hodin, budou vám nejvíce profesionální zpětnou vazbu.
4. Při doručení, prosím, zkontrolujte, zda se váš pozemek před podepsal. Pokud zjistíte, že zásilka je abnormální, můžete odmítnout podepsat.
O Doprava :
1. Objednávky budou odeslány v rámci zpracování dnů po ověření platby. Chránit jak kupující a prodávající, může to trvat 24 hodin pro Ali Express k ověření platby.
2. My jen loď na potvrzené objednávce adresu. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší dodací adresu
3.SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní časy se mohou lišit.
4. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 45 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Naším cílem je spokojenost zákazníka!
Návrat A Vrácení Peněz :
1.Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dnů vrátit to od data, kdy byl přijat. Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů. To je považováno za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO RLACEMENT. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY! Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu.
2.Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše po#.
3.My vám vrátíme PLNOU VYHRÁVAT VELKÉ MNOŽSTVÍ, při převzetí zboží v původním stavu a obalu, se všemi komponenty a příslušenství zahrnuty. PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z aliexpress. NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

Vlastnosti

Typ Položky:
Zip A Klip
Položka Výška:
1.5cm
Hmotnost Položky:
23g
Šířka Položky:
1cm
Název Modelu:
SD-2507
Položka Délka:
4cm
Značka:
shunwei
Externí Testování Certifikace:
CCC
Typ Materiálu:
ABS
Typ Materiálu:
ABS

Kupující si také vyberou