.

.

Obličejové Barvy, Neonové Barvy na Tělo, Malování na Obličej Barva maquillage Halloween Make-up schmink Nálepka Pigment Art Model Marker Vlajky Design

Obličejové Barvy, Neonové Barvy na Tělo, Malování na Obličej Barva maquillage Halloween Make-up schmink Nálepka Pigment

Kč 356.00
Kč 192.00
Částka
Ve formě přístupné k objednávce


Bezpečnostní Certifikace : Potvrzuje, AMERICKÉ ASTM D-4236 A Evropské CE EN-71. Bezpečné a non-jedovatý.
Jak používat : barvy na obličej a tělo přímo. Jak clean : otřete mokré papíru nebo omyjte mýdlem nebo sprchový gel. Typ : na bázi oleje Složení : Parafín,včelí Vosk,Lanolin,Minerální Oleje,Oxidy Železa,oxid Titaničitý,Slída,a Non-Toxické Pigmenty.
Neon a UV záření. To může být fluorescenční zářivkové světlo nebo světelné a UV záření. (Všimněte si prosím, že není zářící ve tmě.)
1. Jedovaté? Non-toxické. Všechny produkty Potvrzuje, AMERICKÉ ASTM D-4236 A Evropské CE EN-71. Bezpečné a non-jedovatý. 2. Ublížit kůži? Ne. Ingredience pro naše barvy jsou Parafín,včelí Vosk,Lanolin,Minerální Oleje,Oxidy Železa,oxid Titaničitý,Slída,a Non-Toxické Pigmenty.
Oni jsou non-toxické pro kůži. 3. Jak otřete jej? Používání papírových ručníků na utírání 90%, mýdlovou vodou a pak umýt. Nebo můžete přímo použít make-up, čistý bavlněný hadřík nebo hedvábný papír. 4. Malované vzory mohou být uloženy na jak dlouho? Obecně být zachována jeden den . Pokud se potíte nebo se dotknout příliš mnoho,to bude jednodušší být odstraněny. 5. Jak vyčistit špinavé oblečení? Obecné pracího prostředku může vyčistit. 6. Produkty mohou být uloženy na jak dlouho? Chránit před světlem po dobu 3 let . 1. Podporujeme Všechny Platební Metody Výše.Kontaktujte Nás, Pokud Máte Nějaké Otázky, Když Budete Platit. 2. Pro Velké Objednávky Vám Bude Nabídnuta Další Sleva, Kontaktujte Nás. 3. Provést Platbu Do 24 Hodin. 1. Rychle Dodáno V Rámci 0-3 Pracovní Dny. 2. Bezpečně Odeslány Ali Express Oficiální Lodní Ali Express Standardní Poštovné. 3. Výše Uvedená Dodací Lhůta Je Pouze Orientační, Někdy Bude Odloženo O Svátky, Festivaly, Špatné Počasí, Zvyky, Atd. 4.Pokud potřebujete rychlejší dopravu,prosím, kontaktujte nás pro podrobnosti. Necháme Pozitivní zpětnou Vazbu pro vás po obdržení zboží. · Také prosím, nechte POZITIVNÍ zpětnou VAZBU pro nás. · Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte jakýkoliv problém. · Děkuji Moc~
"Miluju Umění,Miluju Život!" Umění je stejně jako listy v mé pravé ruce. Život je jako květiny v levé ruce. My všichni milují umění a život! Nech mě být vždy s vámi, aby se listy pro umění a květiny života hledat svobodu a štěstí! S pozdravem, Di Yeah medvěd z Číny.

Vlastnosti

Typ:
Barva Na Tělo
Číslo Modelu:
malování na obličej
Složka:
ekologické barvy
Značka:
DiYeah
NET WT:
1 sada
Množství:
1
barvy na obličej:
maquillaje
henna body Art:
Tělo
akvárium:
Dočasné Tetování
zlaté tetování:
halloween make-up
umělé tatouage:
falešné tetování
bílé barvy na obličej:
neonové barvy na tělo
Tetování Inkousty:
henna pasta
halloween schmink:
halloween tvář barvy
maquillage halloween:
malování na obličej barvy
Make-up pro Halloween:
maquillaje halloween

Kupující si také vyberou