.

.

BRZY SBĚRATELSTVÍ STARÉ ZDOBENÉ RUČNÍ PRÁCE BRONZU VYŘEZÁVÁNÍ DRAGON NÁDHERNÁ SOCHA

BRZY SBĚRATELSTVÍ STARÉ ZDOBENÉ RUČNÍ PRÁCE BRONZU VYŘEZÁVÁNÍ DRAGON NÁDHERNÁ SOCHA

Kč 599.80
Kč 414.00
Částka
Ve formě přístupné k objednávce


BRZY SBĚRATELSTVÍ STARÉ ZDOBENÉ ruční práce BRONZU VYŘEZÁVÁNÍ DRAGON NÁDHERNÁ SOCHA Velikost : L : 6.04 x W : 0.97 x v x H : 3.51 (Inch)
Hmotnost : 180 g
Všechny položky jsou podpora prodeje v obchodě.Naším cílem je pro vás vrátit na naší prodejně nebo nám doporučit!!
Položky, které naše prodeje jsou všechny původní podobě reálných předmětů. V tady, je to produkt, sbírat, Máme naši vlastní lidé jít a collecte tyto věci. to je dobrá ruční práce; položky plně projevuje tvořivost ducha a brilantní kultury. Má rafinované tvary a osobitý styl. Velké umění poklad! To je velmi vynikající řemeslné. Carving na těle odráží vznešené a adept dovednosti. Jsme collecte nich tvoří osobní sběratel. Máme v našem obchodě v číně. Takže pokud jste nabídku položky a zaplatit to. Budeme odeslat ji jako brzy, jak je to možné.
POŠTOVNÉ A PŘEDÁNÍ
Po obdržení platby, budeme během 1 - 2 pracovní dny doručení. Budeme jít přes Čínu, Hong Kong Air pozemku nebo E-mail Bao mailem na vás.Je to nejbezpečnější a nejrychlejší poštovní služby v Číně.Loď U. s. A 7-15 dní.Jiné země dodání obvykle trvá 20-35 pracovních dnů .
Zpětná vazba :
Zkusíme naši nejlepší aby všechno bylo perfektní. Ale věci se občas stávají. Přál bych si, jestli tam je něco špatně s naší řešení, prosím, neváhejte a dejte nám vědět, před odjezdem jakoukoli zpětnou vazbu! Chceme, abyste byli 100% satified s vaší objednávkou. Pokud se vám líbí, prosím, chvilku nechte nám pozitivní zpětnou vazbu. Vaše pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdičkové hodnocení na e Bay, aby nás ocení.
Zákaznický servis :
Prosím, neváhejte a řekněte mi, jestli máte nějaké dotazy, odpovíme vám do 24 hodin. Budeme se snažit v našich silách, aby vám sloužit nejlepší. komunikace.
A my bychom rádi slyšet od vás s případnými návrhy, dotazy a/nebo připomínky.
Návrat Politiky :
7 dnů 100% peníze zpět záruka v případě.Celý expediční poplatek bude hradit kupující.
1) položka neodpovídá popisu přesně :
a) zjistil, nebyly popsány významné vady,
b) zjistil nesrovnalost orgánu v případě, že bych záruka pravosti (zdokumentováno odborník závěr nutné pro vrácení procesu);
2) vážné poškození došlo při přepravě (musíte odmítnout podepsat a přijmout položky)
Pokud některý následující okolnosti nastanou,nebudeme vrácení platby :
(1) Kupující změnil mysl, nebo jen chcete vrátit zboží bez udání důvodu uvedených v peníze zpět záruka;
(2) Kupující obdržel negativní stanovisko, pokud jde o položky z nekompetentní zdroje;
(3) Balíček mi byl vrácen prostřednictvím provozovatele poštovních služeb, a to se obvykle stává, když člověk nemusí poskytnout správnou poštovní adresu : v tomto případě jsem poslat balíček znovu po potvrzení adresy.

Hodně Štěstí a Šťastný Nabízení

Vlastnosti

Téma:
Zvíře
Materiál:
Měď
Značka:
MIAO YANG GONG YI
Styl:
Starožitný Imitace

Kupující si také vyberou