.

.

Fancytrader 79 / 200cm Největší Plněné Měkké Plyšové Emulational Krokodýl Hračka, Pěkný Dárek Pro děti, Doprava Zdarma FT50226

Fancytrader 79 / 200cm Největší Plněné Měkké Plyšové Emulational Krokodýl Hračka, Pěkný Dárek Pro děti, Doprava Zdarma

Kč 2380.00
Kč 1952.00
Částka
Ve formě přístupné k objednávce

Kupující by měl být odpovědný za VŠECHNY Vrátit náklady na dopravu.
Plné sledování na všechny dodávky
Můžete sledovat své objednávky v jakékoliv fázi dodávky pomocí unikátní sledovací číslo od přepravní společnosti je webové stránky. Můžete také podat Žádost o Vrácení platby .com pak se přihlaste na aliexpress účet a pak potvrďte objednávku). Ali Express bude kontaktovat obě strany a zprostředkovat na základě poskytnutých důkazů.
Zákaznický Servis :
Prosím, kontaktujte nás kdykoliv, když budete mít otázky nebo problémy, na naše produkty. Západní Unie přijat. Budeme vás kontaktovat, pokud tam je nějaká výjimka.
Pro Dodavatele :
Escrow ověřuje kreditní karty, podrobnosti o každé transakci.
Ohlasy Politiky
Vážíme si vaše pozitivní ohlasy a budeme neprodleně učinily totéž; pokud nejste spokojeni s naší službou, prosím, kontaktujte nás nejprve jednat, než si dát Neutrální nebo negativní zpětnou vazbu.0 (SSL) nebo vyšší. Můžete také sledovat doručení vaší objednávky a platby je pouze propuštěn na dodavatele po potvrzení jste ' jsem dostal rozkaz.
Řešení Sporů
Pokud zboží, které bylo dodáno na vás, není to, co jste si objednal, nebo v případě, že dodávka nedorazila 30 dnů poté, co dodavatel potvrdil dodávku, prosím, kontaktujte dodavatele okamžitě. Já vám dám nějakou slevu na další objednávku. Pojištění je volitelné. Nejsme zodpovědní za balíček ztracené nebo poškozené při porodu, pokud nejsou pojištěny.
Escrow Server
Pro další ochranu vaší kreditní karty a bankovní informace, nikdy jsme se přímo připojit náš firewall-chráněné servery na Internetu. Více platebních možností bude k dispozici na Ali Express v budoucnosti.
Cena je pouze za jednu hračku cenu, pls na vědomí!
Obří plyšový Emulational Krokodýl , roztomilý Emulational Krokodýl t oys
Pěkné dárky pro přátele, děti a valentine 79 palců/ 200cm
Doprava Zdarma!! Přijmout Pokles Lodní Dopravy!
NÁKUP POKYNY :
Motto : přál bych si, aby komunikovat se všemi zákazníky, vaše spokojenost bude zaručena! Přál bych si, můžete potvrdit objednávku, když obdržíte produkt. Pokud máte nějaké otázky o produktech, Místo toho, aby přímo opustit negativní nebo neutrální zpětnou vazbu, budeme chtít, můžete, kontaktujte mě první, děkuji.
Dveře na Dveře Doprava :
Všechny výrobky objednané budou odeslány v časovém období uvedeném v zavedení produktu, jakmile platba je vymazána.
Návrat Politiky
1.
Sledovat dodávky pomocí unikátní sledovací číslo na přepravní stránkách společnosti. Peníze je pouze propuštěn na dodavatele po potvrzení objednávky byl přijat v uspokojivém stavu. Pokud můžete zanechat mi nějakou pozitivní zpětnou vazbu, budu vděčný.
Escrow služby na Ali Express je poháněn Alipay.
Escrow pouze se vás zeptá, aby loď objednávky poté, co jsme potvrdili obdržení platby. ( přihlásit aliexpress. Díky za pochopení.
Bezpečné platby s Veri Sign šifrování
Ali Express Úschovy využívá špičkové Veri Sign šifrování, aby vám nejvíce bezpečné on-line transakce :
Na Vašem Počítači
Vždy, když se zaregistrujete, nebo se přihlásit na naše stránky, musíme ověřit, že váš Internetový prohlížeč je spuštěn Secure Sockets Layer 3.

Vlastnosti

Typ Položky:
Zvířata
Funkce:
Plněné & Plyšové,Měkké,DIY
Varování:
Žádné Jídlo / Bez Topení
Pohlaví:
Unisex
Věkové Rozmezí:
5-7 Let
Typ:
Plyš/Nano Panenka
Náplň:
PP Bavlna
Značka:
FancyStyle
Materiál:
Bavlna
Číslo Modelu:
FT50226
Formulář:
krokodýl
Zvířata:
krokodýl
Téma:
krokodýl
Původ:
Čína
Stav:
Zbrusu Nové
Věk:
Všechny Věkové Kategorie
Materiál:
HIGH LVL PP BAVLNA

Kupující si také vyberou