.

.

1000W Mlha, Mlha Stroj, 2.5 L Kapacita Nádržky Mlha Stroj S DMX512 Ovládání DJ/Party/KTV/Disco Světla Led Fázi Stroj Fogger

1000W Mlha, Mlha Stroj, 2.5 L Kapacita Nádržky Mlha Stroj S DMX512 Ovládání DJ/Party/KTV/Disco Světla Led Fázi Stroj

Kč 7600.00
Kč 6688.00
Částka
Ve formě přístupné k objednávce

Dali jsme fragil poznámky na každém balení. Regulátor : LCD-3 řadič; 8. Takže jsou fragil produkty. DMX Kanálů : 2 CH; režim Ovládání : DMX512 ovládání, ruční Ovládání Certifikace : CE,Ro Hs CH1 : Sprej zapnutí a vypnutí; CH2 : Rychlost Oleje ; Olej-bez Ochrany; Balíček : 1. Máme profesionální inženýr a budeme věnovat větší pozornost na servis. Normálně, zákazníci dávají přednost deklarovat nižší hodnoty na faktuře snížit dovozní daň. Viz níže nejnovější zákazníka zpětnou vazbu, špatné velení křídlo po porovnání s našimi. Tak nám řekněte, který je pro vás výhodnější. Nekupujte ty chudé od ostatních, bez jakékoliv záruky kvality. Jsme výrobce fázi světla více než 15 let, můžeme přijmout OEM nebo ODM produktů. Pokud je balík nebo zboží je zničeno badlly při přepravě, prosím, pořizovat fotografie jako záznamy a odmítají je přijmout a kontaktovat kurýr nebo prodejce na poprvé. Takže, kontaktujte prodávajícího volně na dotaz fázi světla, které nemůžete najít v našem obchodě. Takže, kontaktujte prodávajícího volně získat nejnižší ceny při nákupu množství. Všechno nejlepší ceny jsou založeny na množství. Pokud zjistíte, že vaše země nemůže být doručena, kontaktujte prosím prodejce, aby zkontrolovat a nabídnout konečnou cenu. 1ks Haze Stroj 2.
Top Brite Podnikání Připomenutí Všechny ceny jsou včetně přepravní náklady.5 L Kapacita Nádržky Mlha Stroj S DMX512 Ovládání DJ/Party/KTV/Disco Světla Led Fázi Stroj Fogger , Loď, DHL, TNT, UPS, FEDEX nebo Jiné Způsoby, jak volně do 3 dnů. Přijímáme Paypal, Wester Union, TT, bankovní převod platby taky kromě Alipay. Pojistka : 8 A/250 V; 3. Prosím dokončete platbu v rámci 3 dny po místě, aby bylo možné odesílat zboží brzy. Výkon : 1000 W; 4. Pre-doba ohřevu : 2,5 Min; 5. Podnikání je obtížné pro nás, a doufáme, že zákazníci mohou získat uspokojení zboží a služeb, než mít špatnou náladu. Budeme odeslat zboží nad 2kg DHL, TNT, UPS, FEDEX nebo Jiné rychlé express. W : 9 kg/ks, Velikost : 47x26x48 CM/pc. Naše Výrobky jsou všechny elektroniky zboží. Takže prosím, zanechte vzkaz, aby nám řekli prohlašuji, že částka, když místo, aby, díky. Nenechávejte negativní zpětnou vazbu dříve, než nás kontaktovat k vyřešení problému. Takže pokud si myslíte, že nákladní doprava je příliš vysoká, prosím, kontaktujte prodejce pro kontrolu a získejte nejnižší ceny. Takže opravdu se nemusíte starat o to. Napětí, které se používá : AC 110 V/120 V/220 V/230 V/240 V, 50/60 Hz; 2.
Top Brite Specifikace Produktu 1. Takže vítejte na dotaz, jestli je potřebujete. Jakékoli dovozní poplatky, daně, cla nebo jiné dovozu poplatky nejsou zahrnout do ceny a nákladu, tak, prosím, poraďte se se svým vlastní poznat, než místo pořadí. Jsme eagering přijímat vaše 5 hvězd zpětná vazba je velmi pro nás velmi důležité.
Top Brite Více Pozornosti, ujistěte se Prosím, vaši adresu příjemce potvrdil v Aliexpress je použít pro tuto objednávku.

Vlastnosti

Plug Typ:
EU Plug, US Zástrčka, AU Plug, UK Plug
Typ Položky:
Jevištní Osvětlení Efekt
Značka:
minimální
Číslo Modelu:
C183
Styl:
DMX Fázi Světla
Napětí:
90-240V
Příležitosti:
Profesionální Stage a DJ
moc:
1000W
Název produktu:
Hazer Stroj
Napětí:
AC110V-240V, 50-60Hz
moc:
1000W
Pre-doba ohřevu:
2,5 Min
Opar výstup:
20000cuft/min
Kapacita nádržky na:
2.5 L
Regulátor:
LCD-3 řadič
DMX Kanál:
2CH
Záruka kvality:
1 rok
Původní místo:
Guangzhou, Čína

Kupující si také vyberou