.

.

OkeyTech Dálkové klíč 434MHz Čip ID48 pro VW Volkswagen GOLF PASSAT Tiguan Polo Jetta Brouk Auto Bezklíčové 5K0 837 202AD 5K0837202A

OkeyTech Dálkové klíč 434MHz Čip ID48 pro VW Volkswagen GOLF PASSAT Tiguan Polo Jetta Brouk Auto Bezklíčové 5K0 837

Kč 220.00
Kč 176.00
Částka
Ve formě přístupné k objednávce


Specifikace : Typ : Klíče od Auta Pouzdro pro VW Hmotnost : 40 g Materiál : ABS+Kov Tlačítka : 3 Tlačítka Transpondér Čip : Ne Elektronické Desky : Ne Baterie : Ne Frekvence : 433 mhz Transpondéru Čip : čip ID48 FCC ID : 5 K0 837 202 AD Značky Loga/Štítku : Žádné
Použití : Pro vw a dalších modelů, který je stejný jako náš obraz!

Vlastnosti : 100% Zbrusu Nový a Vysoce Kvalitní! Nejlepší náhrada za rozbité nebo opotřebované klíče,nebo skvělé pro další klíč. Klíčové pouzdro a klíčové blade, pouze. Ne elektronické vestavby. Dostat prořezu místní zámečník/prodejce. Jen snížit klíčové blade,mít vnitřní elektroniky(patří imobilizér/transpondér chip) od originální dálkové a umístit je do našich klíčových shell,pak jste připraveni! Není potřeba žádné programování. Upozornění :
1.Položka je pouze prázdné klíč shell, který je bez PCB desky a baterie uvnitř.
2.Všechny obrázky jsou skutečné fotografie, které jsou převzaty sami. Prosím zkontrolujte, zda vaše klíčové shell, aby se ujistil, že je stejný jako náš produkt.
3. Klíčové čepel je nesestříhaný blade, můžete jít na vaše místní zámečnické obchodě, aby ji řezat. Pak stačí vzít z elektronické desky a čip a baterii z vašeho vlastního originálního klíče a dát je do našich klíčových shell, pak jej můžete použít.
1 xcar Klíč
1.- Jeden rok záruka.
2.- Pokud položka je vadné po obdržení, můžete požadovat výměnu za nové do 7 dnů od data doručení (Kupující by se měl vrátit všechny původní a nepoškozené položky v re-prodejného stavu).
3.- Dodáváme bezplatné opravy servis do jednoho roku od zakoupení. Za první měsíc, budeme platit jeden způsob, náklady na dopravu( od nás na vaší lokalitě); Po uplynutí 1 měsíce od koupě, kupující nemusí platit dva způsoby, jak náklady na dopravu.
4.- Jakmile dostaneme se vrátil položky, my vám pošleme nahrazují zpět co nejdříve.
5.- Naše záruka se nevztahuje na žádné produkty, které jsou fyzicky poškozen, nebo pod osn-normální provozní podmínky v důsledku zneužití nebo nesprávné instalace na díly.
1.- Vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro náš rozvoj, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb. Díky moc za váš čas.
2.- Necháme stejnou zpětnou vazbu, aby vám po vaší pozitivní zpětnou vazbu.
3.- Prosím, kontaktujte nás před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, budeme se snažit v našich silách vyřešit problémy.

Vlastnosti

Země/Region Výroby Automobilů:
Čína
Výrobce Číslo Dílu:
Klíč Shell Pro VW
Přizpůsobení:
Ano
Typ Materiálu:
plastové a kovové
Výměnu Číslo Dílu:
VW-RK02C+Originální Prázdné Čip ID48
Další Číslo Dílu:
Auto klíč shell pro VW
R/C Funkce:
bez
Značka:
OkeyTech
Stav:
Kvalitní
barva:
Černá
Hmotnost:
40g/pcs
Velikost:
Original Car Key Case Size
Balíček:
Bublina bag
Tlačítka:
3 Tlačítka
dodání:
do 48 hodin
Typ:
Auto Klíč Pouzdro pro vw
logo:
no
Jméno:
klíč pro Volkswagen

Kupující si také vyberou