.

.

HC700G lovecké kamery domácí dozoru Solární 16MP Sledování volně žijících živočichů lov stopa kamery, pasti, noční verze kamery

HC700G lovecké kamery domácí dozoru Solární 16MP Sledování volně žijících živočichů lov stopa kamery, pasti, noční

Kč 2279.80
Částka
Ve formě přístupné k objednávce

Během dne to začne, aby se barevné fotografie a videa, dokud světlo není dost,pak to začne brát černobílé fotografie, video. A To je vodotěsný IP54 To také podporuje GPS umístění,stampped délky a šířky na obrázku.Objednávky v sobotu,neděli nebo svátek,bude zboží odesláno v následující pracovní den.Mezinárodní doručení bude trvat 10-20days. "NE Flash" Používá 28 infračervené LED diody pro osvětlení oblasti pokrytí 10.Pokud chcete, T/T,Western Union nebo paypal,prosím, kontaktujte mě předem. Pohyb spustí a nastavitelná citlivost PIR 3.
HC700 G lovecké kamery domácí dozoru Solární 16 MP Sledování volně žijících živočichů lov stopa kamery, pasti, noční verze kamery
12 výběr jazyků : angličtina francouzština němčina italština španělština švédština dánština finština holandština portugalština, ruština a polština. Video default je 10/30/60/90 8 sekund.Ale budete muset zaplatit navíc expediční poplatek.)
Úvod
HC700 série stezka fotoaparát je náš nejnovější produkt, který soubor s High-end configration,HC700 M/HC700 G je patří do 2 G/3 G model s MMS/SMTP funkce může pracovat automaticky den a noc.Pokud zboží je vadné v 3 měsíce,budeme vám posílat náhradu bez extra nabíječku, poté, co obdržíme vadné položky.Budu se PI pro vás. To může být vyvolána jakýkoliv pohyb člověka (nebo zvířat) v určitém regionu onitored pomocí snímače pohybu, a pak se automaticky zachycuje snímky (až 16 M pixelů) nebo záznamy 1080p nebo HD video klipy (WVGA nebo QVGA). Ukládá obrázky ve micro sd karty 6. Termín platby : přijímáme Ali-expresní platba. Barevné obrázky ve dne/black & white night obrázky 4.Vaše objednávka bude odesláno do 3 dny po zaplacení. Režim LCD zobrazuje datum, čas, obrázek, číslo, čas zpoždění, a stav baterie. Vodotěsné pouzdro 11. Programovatelný od 1 sekundy do 1800 sekund zpoždění mezi spouští 9. Některé země jsou neúčtuje prohlašuji, že faktury, které účtují daně jako hodnota, kterou si, jako je Brazílie.

Vlastnosti

Značka:
UnionCam
Číslo Modelu:
HC700G s 16mp MMS skauting wildcamera
obrazový snímač:
16 Mega Pixel color CMOS
Objektiv:
F=1.8;FOV=120stupeň
TFT Displej:
2,0 palcový
PIR Vzdálenost:
Vysoká/Normální/Nízká
PIR Čidlo Úhel Pohledu:
60 stupňů
Počet IR LED:
48leds
Rychlost spouštění:
0,5 sekundy
paměť:
TF Kartou až 32 gb
Dálkové Ovládání:
SMS
gps převodovka:
Přenos dat e-mailem

Kupující si také vyberou