.

.

Vysoce Kvalitní kladkový Luk Rybářské Spřádání Naviják pro Složené Luk, Střelba Lovecká Lukostřelba Rybaření Příslušenství

Vysoce Kvalitní kladkový Luk Rybářské Spřádání Naviják pro Složené Luk, Střelba Lovecká Lukostřelba Rybaření Příslušenství

Kč 659.80
Částka
Ve formě přístupné k objednávce


Můžeme loď vaši zásilku prostřednictvím DHL, EMS, China Post, Singapore Post a další metody.
Kupující je odpovědný za veškeré daňové a/nebo daně účtované jejich zemi. můžeme psát "vzorek" nebo "dar" na balíček, aby se zabránilo některé z nich, pokud kupující žádal.
Balíčky budou odeslány během 2-4 pracovních dnů po zaplacení. pokud máte nějaké zvláštní požadavky ohledně vaší objednávky nebo váš balíček, prosím, oznámení nám před platbu, nebo budeme používat výchozí balíčky.
Balíčky odeslány China Post a Singapore Post obvykle trvá 3-5 obchodních dnů ukázat jejich sledování informací on-line. Můžete sledovat své zásilky informace sami on-line s sledovací číslo, nebo nás požádat o pomoc.
Tam může být trochu chyba o velikosti nebo barvy mezi produkty, které jste obdrželi a fotografie on-line, protože z různých měření a monitorování barvy. pokud jste vážný kupující a očekával, že 100% stejné, prosím, zvažte to před nákupem.
Pokud jste spokojeni s našimi produkty a naše služby, prosím, trvat několik sekund, aby se nechat 5-hvězdičkový zpětnou vazbu, je to velmi důležité pro další zákazníky a námi.
pokud nejste spokojeni s našimi produkty nebo naše služby, prosím, kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu, nebo otevřít spor, budeme v našich silách vyřešit váš problém, stejně jako znovu odeslat nový nebo vrácení peněz vás. budeme ocení, pokud můžete, zvažte to.

Vlastnosti

Typ:
Luk A Šípy Sada
Značka:
Junxing
Použití:
Lov
Číslo Modelu:
JUNXING2020
Jméno:
Kladkový Luk Rybářské Spřádání Naviják
barva:
Černá
Pro:
Kladkový Luk

Kupující si také vyberou