.

.

Explodující Žárovka Mentalismus Magie close up magic rekvizity, každá šarže 5ks

Explodující Žárovka Mentalismus Magie close up magic rekvizity, každá šarže 5ks

Kč 197.40
Kč 178.00
Částka
Ve formě přístupné k objednávce


3 Dodací lhůta :
1) Doprava vyspělých zemích je o 7-45 dní
2) Vzdálené země, je asi 2-8 týdnů
4, Pokud kupující chcete použít rychlejší způsob dopravy, jako je EMS, DHL atd, prosím, s námi komunikovat o zvýšení dopravy.
Smíšené aby je k dispozici, plz kontaktujte nás.
5 Pokyn : dodací lhůta je závislá na kupujícího ' s celní odbavení čas nebo vyšší Moci. Pokud tam jsou některé neočekávané problémy se stalo, doufáme, že k řešení problémů s kupujícím prostřednictvím přátelské následujícími způsoby :
1 Pokud to je problém s kvalitou, může kupující předložit tvrdí, do 15 dnů po převzetí zboží, musí kupující poskytnout fotografie nebo video a další důkazy, aby prodávající pro identifikaci.
2 Pokud jste spokojeni s našimi položky, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu. Pokud kupující neobdrží zboží v dlouhé době, doufáme, že se kupující může obrátit vaše celní nebo místní poště, aby si zboží brzy.
2 Návod : váha a velikost, jsme označili v balíčku detaily není skutečné hmotnosti a velikosti zboží, pokud potřebujete znát aktuální hmotnosti a velikosti, stačí nás kontaktovat.
Zpětná vazba :
1 Jsme závislí na naší spokojenosti zákazníků uspět.
3, Kontaktujte nás e-mailem nebo naše obchodní manažer : cn1510648983 ,před odjezdem žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu. Exploze je řízen a dochází k daleko od svého těla, ale musí zvítězit zdravý rozum při manipulaci s touto položkou.
2 Man-vyrobené poškození, kupující převzít plnou odpovědnost. Budeme zanechat pozitivní zpětnou vazbu, aby si později.
Trademanager : CN1510648983
Popis :
Explodující Žárovka Mentalismus Magie
Žárovka EXPLODUJE A ROZBIJE na malé kousky!
Umělec má zcela normální, jasné světlo žárovky mezi prsty. Tam je žádný pohyb v performer's rukou nebo prsty, může být provedeno s jakoukoli žárovku! Účinek na publikum, je ohromující!
Zde jsou některé body k zapamatování, žárovka je skutečné, a vše, co může být zkoumáno. Přesné obráběné trik dělá tento efekt ultra snadné dělat. Může být provedeno kdekoliv, kdykoliv. Umělec se soustřeďuje svou duševní energii na žárovku a najednou žárovka EXPLODUJE A ROZBIJE na malé kousky!
Diváci mohou zkoumat žárovky a to jak před a po působení.
? Ano, to 's to tak jednoduché!
? VELMI SILNÝ!
? Vynikající Magie A Mentalismu!
1 zásilky je doprava zdarma prostřednictvím letecké pošty, je-li hmotnost balíku je více než 2 kg nebo balík velikost je větší než 90 CM, budeme používat UPS atd nebo Loď se dvěma pozemky nebo více zásilek leteckou poštou. Proto, vaše zpětná vazba je pro nás extrémně důležité. Budeme jednat s vámi vyřešit všechny problémy co nejdříve.
2) je-Li zboží (celková cena včetně poštovného je méně než 10 USD) má problémy s kvalitou, budeme znovu odeslat nový produkt v kupujícímu další objednávku; pokud kupující není v plánu vytvořit nový, aby v blízké budoucnosti, může kupující zaplatit odeslat přepravní náklady a zeptat se na odeslat nový produkt.

Vlastnosti

Varování:
trochu nebezpečné
barva:
Jasné
Pohlaví:
Unisex
Věkové Rozmezí:
12-15 Let,Dospělí
Značka:
Král Magie
Není Návod V Ceně:
Ano
Materiál:
Kovové
Funkce:
Learn,Easy To Udělat,Kouzelníci,Ulice
Výkon Formě:
Close-up Magic
Velikost:
One Size
Číslo Modelu:
G0083
Typ:
žárovka

Kupující si také vyberou