.

.

1KS/Mnoho Vysoce kvalitní 5.0 inch Pro Homtom ZOJI Z7 LCD Displej A Dotykové Obrazovky Shromáždění, Černá Barva

1KS/Mnoho Vysoce kvalitní 5.0 inch Pro Homtom ZOJI Z7 LCD Displej A Dotykové Obrazovky Shromáždění, Černá Barva

Kč 666.00
Částka
Ve formě přístupné k objednávce

Kompatibilní s Modelem : Pro Homtom ZOJI Z7 5.0 inch
Týkající Se Kontroly Kvality
Naši QC bude provádět 100% kontrolu a vzít test jeden po druhém před odesláním ven ,aby se ujistěte se, že zákazník si produkt s dobrou kvalitou. O Produktu Záruka
1. Nabízíme 30 dnů záruka kvality po obdržení ,pro výrobky obdržela více než 30 dní, vyhrazujeme si právo odmítnout jakoukoliv náhradu .
2. Pokud výrobek je vadný, když obdržíte , prosím, informujte nás do 3 dnů po obdržení a posílat je zpět s kompletní balíček ( jako je například naše společnost záruční nálepka /LCD laminace/původní balíček atd. ) do 7 dnů doporučeně výměnu nebo vrácení peněz .
3. Pokud nejsme informováni, výše požadované období a do jednoho měsíce ,budeme dovolit jen náhrada, částečně nebo opravte vadné položky pro vás .
4. Nabízíme záruku jeden měsíc základ, na normální použití a nepřejímá odpovědnost v důsledku umělého poškození ( pokles přestávka ,voda přihlášeni atd.)
Platba
Zákazník si mohl vybrat své oblíbené on-line platební termín a všimněte si, že Aliexpress uvolní platby k nám, dokud zákazníci obdrží zboží zcela. Zásilka
Zásilka bude uspořádány během 48 Hodin po ověřené platby , a sledovací číslo bude vyplnit a zákazník mohl sledovat logistického procesu od níže spojující respectly . Nebudeme brát odpovědnost z prodlení nebo nesprávnému příjemci z důvodu, aby zákazník nechat neplatná nebo nedoručitelné adresy .
Zákazník Povinnost
Obvykle budeme deklarovat pozemku jako dárek nebo jako za kupujícího žádost, aby se minimalizovalo kupující je vlastní povinnost .Ale bude to povinnost kupujícího platit, když jen v případě, že vlastní povinnost vzniknout . Zpětná vazba
Pokud jste spokojeni s naší služby/produktu , prosím, laskavě dejte nám 5 začíná pozitivní zpětnou vazbu, jak to bude inspirovat naše zaměstnance, aby věnovali nejlepší služby .Nebo máte jakýkoli dotaz, prosím neváhejte nás kontaktovat pro konečné řešení ,ať sporu být vaše poslední možnost, protože to je nejnižší a nejvíce nákladově způsob, jak vyřešit problém .

Vlastnosti

barva:
Černá, Bílá, Zlatá
Rozlišení Displeje:
1280x720
Číslo Modelu:
Pro HOMTOM ZOJI Z7
Značka:
Mlhavé krásy
Displej:
> 3
LCD Kit:
Ano
Dotkněte Typ Obrazovky:
Kapacitní Displej
Původ:
Čína (pevnina )
Test Před Odesláním:
Ano
stupeň kvality:
Vysoce kvalitní
is_customized:
Yes

Kupující si také vyberou