.

.

Nejnovější Lovecké Příslušenství 38mm Flexibilní, Škálovatelné Oční Měkký Gumový Kryt, Oko Chránič Kryt Airsoft Puška Rozsah dalekohled

Nejnovější Lovecké Příslušenství 38mm Flexibilní, Škálovatelné Oční Měkký Gumový Kryt, Oko Chránič Kryt Airsoft Puška

Kč 73.00
Kč 54.00
Částka
Ve formě přístupné k objednávce

Díky za pochopení. Pokud máte speciální požadavek, prosím, kontaktujte nás. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.
Nejsme odpovědni za jakékoliv vlastní cla nebo dovozní daň.Obecně platí,že budeme odeslat zboží co nejdříve, jakmile vaše platba je dokončena.
Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky. Skutečná barva se může mírně lišit od fotografie vzhledem k obrazovce počítače, je rozlišení, jas, kontrast atd. Je produkt stejný jako fotky?
Ano, všechny fotografie jsou reálné. Jsem prodejce,chtěl bych si koupit mnoho kusů zboží, co je velkoobchodní ceny?
Ahoj,díky za váš dotaz, pokud by jste chtěli koupit velké množství, prosím, pošlete e-mail na nás, dáme vám nejlepší cenu, díky!
>>Vrací :
Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.
Kupující by se měl ujistit, že zboží vrácené jsou v jejich původních podmínek.Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání.
Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích,které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. Žádný problém, stačí, neváhejte nás kontaktovat, budeme se snažit v našich silách vyřešit vaše problémy najednou.Existuje nějaký sledovací Číslo pro můj bod?
Ano, jsme loď každou objednávku s jejich Sledovací Číslo, a můžete zobrazit zásilky staus na odpovídající webové stránky.kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se
ne dát kupující plnou náhradu. Které velikosti se vejde mě?
Doporučujeme vám se podívat na naše velikost návrh grafu níže a náš produkt velikost grafu, pokud jste normální postavu. Mají hezké nakupování čas!
38mm Flexibilní, Škálovatelné Oční Měkký Gumový Kryt, Oko Chránič Kryt Airsoft Puška Rozsah dalekohled Lov Příslušenství
Vlastnosti :
100% Zbrusu Nový a Vysoce Kvalitní. Vzali jsme tyto fotografie sami.Na základě minulých zkušeností.
>>FAQ :
1.Nebudeme náhrady shipp
ng poplatků pro zásilky odmítl.

Vlastnosti

Značka:
OPRAVDOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ
Číslo Modelu:
levné

Kupující si také vyberou