.

.

OLY Kolo Plné Evropa Styl Pryskyřice Plný Vrták Diamond Malování Samolepky na Zeď, bytové Dekorace, Kamínky, Výšivky Vyšívání

OLY Kolo Plné Evropa Styl Pryskyřice Plný Vrták Diamond Malování Samolepky na Zeď, bytové Dekorace, Kamínky, Výšivky

Kč 138.00
Kč 70.00
Částka
Ve formě přístupné k objednávce


[DIY diamantový malování charakteristické]
1. DIY malování diamond je vynikající dát do přátel a blízkých vyjádřit přání všeho dobrého do podíl.Pokud nechcete dostávat váš pozemek po 30 dnů, můžeme vrácení peněz, pokud chcete. To, co 's více, prosím, otevřeně spor o vliv malé velikosti jsme vyhrál 't vzít žádnou zodpovědnost. (Systém vám připomene automaticky. Prodej diamantových obraz je prodán žádné problémy s kvalitou není návratu. Můžete se také nechat nám meesge pokud chcete větší velikost, nebo máte nějaké další otázky. Odhalit páska výkresu výše, uvidíte spoustu symbolů odpovídající barevné kódování. K dokončení dobrý diamond kreslení, dát to ve vašem výběru vhodného rámce (restaurace neposkytuje rámec). Zobrazit pryskyřice, diamant barva, uspořádány v pořadí kódování.
Obvykle, komplexní barevné picutures s jemnými detaily potřebujete větší velikost jak vyjádřit to 's detaily. Pokud se budete držet diamant na špatné oblasti na obraze, odstranit diamond s pinzetou. Pryskyřice diamond nepoživatelné, nenechte děti hrát, aby se předešlo nehodám, jako je polykání.
Vážení, dávejte pozor! Prodali jsme diamantové obrazy jsou semi-hotový výrobek neobsahuje rám!
Prodali jsme diamond malování materiál je pryskyřice, celý mozaikové vzory jsou vyvrtané s pryskyřicí diamond, základní mapu s lepicí fotografický papír. Výkres musí být udržovány v čistotě, Jinak, lepicí síla je ovlivněna. Po dokončení, lehce stiskněte dolů na diamanty s rukou nebo knihu, aby zajistily, že diamanty jsou pevně připojeny.A tam je rozdíl mezi velikost plátna a velikost obrázku. Diamanty zůstávají lepkavé žvýkačky těsnost. Náměstí diamond není krásné a snadno padá Většina našich malování je kolo vrtačky diamonid malování cross stitch prodáváme velikost obrázku . DIY produkce může zažít pocit úspěchu, schopnost a vytrvalost pěstovat trpělivost, seniory a děti jsou vhodné.
[DIY Diamantový malování výrobní kroky]
1. Viz srovnávací tabulka na plátně identifikovat každý diamant číslo a odpovídající tištěné číslo na plátně.
OLY Kolo Plné Evropa Styl Pryskyřice Plný Vrták Diamond Malování Samolepky na Zeď, bytové Dekorace, Kamínky, Výšivky Vyšívání
- Značka : OLY Cube Diamond Malování -Funkce : Kolo diamond malování -Materiál : 2,8 mm Kulaté Pryskyřice Diamond -Barva Množství : 30-45 Barvy-Použití : Domácí/Hotel/Kancelářské Dekorace,Jedinečný Dárek -O Vrtání : 100% Plné Drill-O Rámu : Bez Rámu, Po dokončení potřebné pro přilnavost na místní koupit Rám -Plátno Balíček : Roll up , Vyhnout se Záhyby -Balíček Zahrnuje : Plný vrták diamond , potištěné látky, nástroje O diamant množství : 20%~30% větší množství diamant, absolutní vysloví Všechny naše diamantové obrazy jsou kulaté diamond. Snížit dobrý obrázek o kresby držet seřazené pole montované na rovině hmotné výše. S cílem vytvořit dokonalé diamantové malby, kresby dát dohromady na jednom místě, každý řádek symboly nemají zůstat přilepená diamanty.

Vlastnosti

Velikost:
30x30cm, 60x60cm, 20x20cm, 40x40cm, 50x50cm
Značka:
Oly
Použití:
Obrazy
Styl:
Evropa
Materiál:
Pryskyřice
Vzor Typu:
Zvíře
Diamantový tvar:
Kolo
Formulář:
trojrozměrný
Vkládání Oblasti:
Plné
Vnější Obal:
Barevné Krabici
Plátno Způsob Balení:
Srolované
Rám:
No
Počet Barev:
30-45
nástroj:
Bod vrtačka pero,Nudné bláto,jídlo.
Diamond malování Nastavit Typ:
diy Diamantový malování Téma
Kit Výšivky Metoda:
Plné Vyšívání Typ
Typy:
3D Diamond Vyšívání, Vyšívání, Malování Cross Stitch
Velikost:
See Details
Použití:
samolepky na zeď home dekorace
Model Číslo:
LL179
Typy 1:
Diamond Malování Cross Stitch
Typy 2:
diamond výšivky
Typy 3:
Diy Vyšívání Soupravy

Kupující si také vyberou