.

.

Auto dočasné parkovací karty skryté světelný telefonní číslo karty pro Honda fit accord, crv civic 2006-2012 jazz města hrv

Auto dočasné parkovací karty skryté světelný telefonní číslo karty pro Honda fit accord, crv civic 2006-2012 jazz města

Kč 479.60
Kč 456.00
Částka
Ve formě přístupné k objednávce

Možná budete také muset zvolit standardní logistika logistika standard, podle vašeho výběru, které vám pomohou vybrat logistiky.Budeme se snažit v našich silách vyřešit problém a nechat vám šťastný nákupní nálada zde. Děkuji!!! Garantujeme vám nulové riziko nákupu zkušenosti zde.dodatečné clo, nebo celní poplatky jsou kupující odpovědnost. Kontaktujte nás : máte-Li jakékoli dotazy nebo potřebujete jakoukoli pomoc, prosím, neváhejte nás kontaktovat! Děkuji!!!. Očekávané stárnutí 1) normální : 16-35 dní k dosažení cíle 2) Zvláštní případ : 35-60 dny, aby se dospělo určení, zvláštní okolnosti patří : dovolená, změny politiky, a jiných odlehlých oblastech. Logistika rychleji než ekonomika.Doufáme, že všichni budou mít nádherný nakupování v mém obchodě!Jsme závislí na naší spokojenosti zákazníků uspět. A pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu.net/zh-cn a //global. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo otázky,prosím neváhejte a kontaktujte nás,Budeme odpovědět co nejdříve. Chyby mohou existovat ručním měření.Všechny naše položky jsou jednoduché balení, bez maloobchodní krabice. Nabízíme plnou náhradu,pokud výrobek má nějaký problém s kvalitou, Protože nemůžete používat. Podle právního Saúdská Arábie, ID karty je třeba udělat, celní odbavení.
1 ) Naše ceny neobsahují žádné clo nebo Daně. Jinak, nejsme odpovědni za nondelivery způsobené informace chybí. Zaplacení více než $ 5 produktů Jsme se (China Post Registrované Letecké Pošty) a (Posti Finsko) a (Ali Express Standardní Dodávky) standardní logistiky. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit jakékoli problémy s nejlepší služby zákazníkům.Ruský kupující Věnovat Pozornost : Prosím o nabídku přijímač je plný název v pořadí. Kupní cena je nižší než $ 5 produktů Jsme se (China Post Obyčejné Malé Paket Plus), a (Posti Finland Hospodářství) hospodářská logistika, žádný cíl sledování informací, ale také zajistit, že produkt dorazí. 6)pokud máte nějaké otázky o tom,prosím, laskavě kontaktujte nás dříve, než napíšete nějakou zpětnou vazbu na našich webových stránkách. Prosím, kontaktujte nás před odjezdem neutrální(3 hvězdičky) nebo negativní(1-2 hvězdičky) zpětnou vazbu.Fotografie, které na našem obchodě jsou základny skutečný produkt,protože z různých monitoru a jas,mohou existovat některé drobné barevné rozdíly. - - Zpětná vazba : Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je velmi pro nás velmi důležité. Logistika dotazu site : http : //www. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby. 7) Pokud jste z Saúdská Arábie, prosím, dejte nám vědět váš PO box číslo a prosím, pošlete kopii vašeho ID karty.Proto,Vaše Zpětná vazba je opravdu pro nás důležité, Prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu, pokud jste spokojeni s našimi produkt nebo službu, děkuji moc ! 2.

Vlastnosti

Nálepka Umístění:
Středové Konzole
Materiál:
Plastové
Značka:
Arsmundi

Kupující si také vyberou