.

.

OLY Kolo Plné 5 D Diamond Malování Evropa Styl, Hobby Pryskyřice Obývací Pokoj Dekorace Diamond Malování Tygr Samolepky na Zeď Home De

OLY Kolo Plné 5 D Diamond Malování Evropa Styl, Hobby Pryskyřice Obývací Pokoj Dekorace Diamond Malování Tygr Samolepky

Kč 138.00
Kč 70.00
Částka
Ve formě přístupné k objednávce

Pokud tam je špína přilnavost může ovlivňovat s nízkou teplotou masivního železa. Můžete se také nechat nám meesge pokud chcete větší velikost, nebo máte nějaké další otázky.
Vážení přátelé, z důvodu malé velikosti není úžasné, to 's jen pro zábavu dětí a praxe nováčky. Pryskyřice diamond nepoživatelné, nenechte děti hrát, aby se předešlo nehodám, jako je polykání. Navrhl, že jeden typ pryskyřice diamond jeden soubor dokončen rychleji.
[DIY Diamantový malování výrobní kroky]
1. Spojek je třeba naplocho na hezké, nemají trhliny. To, co 's více, prosím, otevřeně spor o vliv malé velikosti jsme vyhrál 't vzít žádnou zodpovědnost. Zobrazit pryskyřice, diamant barva, uspořádány v pořadí kódování. Vložte kulatý konec tečkování pero do tečkování cement (push těžké udržet cement v místě).
[DIY diamantový malování charakteristické]
1. Prodej diamantových obraz je prodán žádné problémy s kvalitou není návratu. DIY diamantový čerpat osobu jakéhokoliv věku může být provedena, protože, včetně dětí, členů rodiny a tak rodina více v teple.A tam je rozdíl mezi velikost plátna a velikost obrázku. Výrobní proces je jednoduchý, můžete vytvořit krátký čas na dokončení. A pokud chcete, obecný pohled na vliv každé velikosti, následující obrázek je pouze pro referenční účely. Náměstí diamond není krásné a snadno padá Většina našich malování je kolo vrtačky diamonid malování cross stitch prodáváme velikost obrázku .
Obvykle, komplexní barevné picutures s jemnými detaily potřebujete větší velikost jak vyjádřit to 's detaily. DIY malování diamond je vynikající dát do přátel a blízkých vyjádřit přání všeho dobrého do podíl. Produkt rozměrech uvedených v popisu výrobku v pryskyřici vrtačka pro profesionální tovární sériové výroby, ale také malé, je nevyhnutelná, vadné vrtačka, Děkuji za pochopení! S pryskyřicí diamond bude víc s více než 30%, méně vrtání jev obecně nezobrazí, prosím, buďte ujištěni, nákup. Snížit dobrý obrázek o kresby držet seřazené pole montované na rovině hmotné výše. DIY produkce může zažít pocit úspěchu, schopnost a vytrvalost pěstovat trpělivost, seniory a děti jsou vhodné. Zákazníci, kteří si především chtějí úžasný efekt, vyberte si prosím velké velikosti. Použijte kulatý konec pera držet diamant a lehce stiskněte dolů k odstranění další cement. DIY diamantový malby mohou být použity k výzdobě rodinné pokoje, aby život více harmonický. Odhalit páska výkresu výše, uvidíte spoustu symbolů odpovídající barevné kódování. Pokud se budete držet diamant na špatné oblasti na obraze, odstranit diamond s pinzetou. S cílem vytvořit dokonalé diamantové malby, kresby dát dohromady na jednom místě, každý řádek symboly nemají zůstat přilepená diamanty. Diamanty zůstávají lepkavé žvýkačky těsnost. Po dokončení, lehce stiskněte dolů na diamanty s rukou nebo knihu, aby zajistily, že diamanty jsou pevně připojeny.

Vlastnosti

Velikost:
30x30cm, 60x60cm, 20x20cm, 40x40cm, 50x50cm
Značka:
Oly
Použití:
Obrazy
Styl:
Evropa
Materiál:
Pryskyřice
Vzor Typu:
Zvíře
Diamantový tvar:
Kolo
Formulář:
trojrozměrný
Vkládání Oblasti:
Plné
Vnější Obal:
Barevné Krabici
Plátno Způsob Balení:
Srolované
Rám:
No
Počet Barev:
30-45
nástroj:
Bod vrtačka pero,Nudné bláto,jídlo.
Diamond malování Nastavit Typ:
diy Diamantový malování Téma
Kit Výšivky Metoda:
Plné Vyšívání Typ
Typy:
3D Diamond Vyšívání, Vyšívání, Malování Cross Stitch
Velikost:
See Details
Použití:
samolepky na zeď home dekorace
Model Číslo:
LL175
Typy 1:
Diamond Malování Cross Stitch
Typy 2:
diamond výšivky
Typy 3:
Diy Vyšívání Soupravy

Kupující si také vyberou