.

.

STARPAD Pro vodou chlazený motocykl příslušenství pro CH125 Dasha Čelisti 150 ovcí AC motor statorové cívky

STARPAD Pro vodou chlazený motocykl příslušenství pro CH125 Dasha Čelisti 150 ovcí AC motor statorové cívky

Kč 680.00
Částka
Ve formě přístupné k objednávce

5,Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Nebo poslat další na vás.
5,Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Nebo výběr EMS nebo ostatní.
4,Pokud celková hmotnost objednávky je přes 2 kg,budeme loď o několik "China Post Air Mail" nebo "e Packet" odděleně. A, vás srdečně zveme k nám PĚT Hvězdiček Pozitivní zpětnou Vazbu. 3,Obecně platí, že budeme používat China Post Air Mail. Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů.
Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů. Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí.
Návrat Politiky :
Pokud tam byly nějaké výrobku problémů, máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení zboží zpět ode dne, kdy jste obdrželi náš položky. A, prosím, kontaktujte mě z Aliexpress za prvé, a dej mi vědět podrobnosti, a pak se budeme snažit vyřešit problém pro vás, jakmile je to možné. My vám vrátíme částí nebo všechny celkové částky.
Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Pokud jde o balení : můžeme změnit balíček ke snížení hmotnosti a udržet bezpečnost přepravy závisí na různé zboží. Užijte si nakupování. 4,Pokud celková hmotnost objednávky je přes 2 kg,budeme loď o několik "China Post Air Mail" nebo "e Packet" odděleně. Nebo poslat další na vás. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO)
2,Objednávky zpracovány včas po ověření platby.
Cokoliv,a doufáme, že všechno půjde dobře. Mějte, prosím, zboží je nepoužité a dobré balení stavu.
Kontaktujte Mě :
Pokud byly nějaké pochybnosti nebo problém pro zboží,prosím, jen mi dát Negativní zpětnou Vazbu. Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny. Nejsme odpovědni za jakékoliv vlastní cla nebo dovozní daň. A, prosím, kontaktujte mě z Aliexpress za prvé, a dej mi vědět podrobnosti, a pak se budeme snažit vyřešit problém pro vás, jakmile je to možné. A jsme laskavě. Kontaktujte Mě : Pokud byly nějaké pochybnosti nebo problém pro zboží,prosím, jen mi dát Negativní zpětnou Vazbu. Cokoliv,a doufáme, že všechno půjde dobře. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. Mějte, prosím, zboží je nepoužité a dobré balení stavu.Tyto poplatky nejsou zahrnuty v položce cena nebo přepravní náklady.Firtly,prosím, nabídnout mi své číslo objednávky, a pak mi nabídnout problémy detail zprávy a jasný důkaz.Firtly,prosím, nabídnout mi své číslo objednávky, a pak mi nabídnout problémy detail zprávy a jasný důkaz.
Platba :
Přijímáme Alipay, West Union. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích.

Vlastnosti

Typ Položky:
Chlazení Motoru A Příslušenství
Značka:
STARPAD

Kupující si také vyberou