.

.

Dekorativní Materiál, 50 metrů Šířka 1m holografické vinylpva převod vody tisku filmu

Dekorativní Materiál, 50 metrů Šířka 1m holografické vinylpva převod vody tisku filmu

Kč 2400.00
Kč 2280.00
Částka
Ve formě přístupné k objednávce

Nejlepší Cena : Konkurenční cena, za malé objednávky, Velká sleva na velké objednávky.
V pevninské Číně, několik továren přijímat on-line platby, ale přijmout, T/T nebo L/C jako tradiční platební metody. Šířka Film Poslední písmeno každého vzoru název : A-100 CM, B-50 CM Film Vzory karbon, Lebky, Kamufláž ,Dřevěné, Mramor A Kámen , Zvířecí Kůže,Karikatura, Royalty Vzor,Kovové Výhody 1. To bude tvůj královský vzor, nikdy nebudeme prodávat vaše royalty vzor na třetí strany. 5 listů balených do plastového sáčku s nálepkou,
·4 R/A6 velikosti nebo jiné velikosti (3 R,13 X18" atd. Přizpůsobení : můžeme také vytisknout svůj vlastní design, prosím, pošlete nám design obrázek . Jak se o své vzorky zdarma?
Ano, jako jeden z největších inkjet mediální produkty výrobců v pevninské Číně, jsme schopni sloužit vám naše vzorky zdarma na zkoušku! Oba listy
a rohlíky jsou k dispozici!
·Formát A4 : 5sheets najednou zdarma. Můžete přijímat on-line platby, jako je Paypal?
Ano, s rozvojem mezinárodního obchodu, stále více a více zákazníků v úmyslu, aby se platby on-line. Royalty Populární Vodní Převod Tisk Filmu : vyvinuli Jsme vlastní vzory, některé vzory k dispozici pouze od naší firmy. Vysoká Kvalita : Naše Vodní Převod Tisk Filmu dostal 99% vyšší pozitivní ohlasy od klientů po celém světě.
Pls klikněte zde najít naše hromadné balení roztoku. Pro většinu dílů, je-li položka může být namočeným ve vodě, hydro-grafický proces může být použit. To není jen závisí na vaší objednávky množství, ale také položku jste si rezervovali. Jak se o mé zboží balení? Mohu použít své logo nebo vlastní balení?
Ano, můžete.
Jako pro většinu, použili jsme palety balení pro vaši objednávku. Jak moc pro nákladní dopravu?
To závisí na vaší oblasti, použili jsme UPS/DHL hromadné služby, měl 40-45% slevu jako normální UPS express služby. Máte slevu pro velké množství?
Ano, máme takový prodejní politiky.Různé Vodní Převod Tisk Filmu Vzory 6.
velké množství by se mohly vztahovat našeho distributora ve vašem regionu, kontaktujte naše obchodní vědět více. Máte MIN?
Ano, pro všechny objednávky v zahraničí,MIN je 50 metr čtvereční nebo 3 rohlíky podle množství.
uhlíkových vláken převod vody tisku filmu
vody / Hydrographies Přenos Tisku Použitelná na různé materiály včetně plastu, kovu, keramiky, dřeva, kamene, pryskyřice, také může realizovat převod na nerovném povrchu,
její uložit vzor účtovat poplatek v porovnání s jinými technologie tisku a snadno ovladatelný,je to, aby tisk více fantazie. Filmy lze aplikovat na všechny typy podkladů včetně plastu, laminátu, dřeva, keramiky a kovu. Včasné Dodání : Budeme loď objednávky po platbu do 2-3 dnů) 4.
Pokud potřebujete použít vaše logo nebo balení, které celní poplatek, bude váš účet. jedna role baleny v krabičce s nálepkou,
Jiné velikosti 17", 24", atd.) také k dispozici,
·Množství vzorku více než 20 listů budete muset zaplatit , naše prodeje vám řekne předem,
·Nákladní shromážděny, můžete požádat o vaše prodejní čerpat zpět nákladní, když si místo pořadí.

Vlastnosti

Značka:
TSAUTOP
Typ Položky:
Obtisky A Samolepky
Délka:
50M
Široký:
1m
Hmotnost:
7,5 KG
Velikost balení:
110 cm*15 cm*15 cm
Materiál:
PVA
Aplikace:
plast, kov, keramika, dřevo, kámen, pryskyřice

Kupující si také vyberou