.

.

5ks vysoce kvalitní oční podložky pod oko,prodlužování řas, make-up nástroje na řasy

5ks vysoce kvalitní oční podložky pod oko,prodlužování řas, make-up nástroje na řasy

Kč 105.00
Kč 79.00
Částka
Ve formě přístupné k objednávce

Jak víme ,To je low-cost, propagační produkty, a tak jsme zvolili běžné dodávky, žádné sledování informací. Za normálních okolností, v době příjezdu dosáhnout času o : 3060 dnů. Balíček : poslat jako dárek Množství : 5ks Tato páska může být použita pro mnoho věcí. To je velmi často používán na pásku dolů dolní řasy, když klient je citlivý na gel eyepads. Použití tohoto zajištění víčka z náhlého hnutí udržet oční okolí bezpečný. Aby se zabránilo vaše Jade Kámen z eroze, jen pásky na Jade Kámen. Výhody šetrný k pokožce. Latex-free a hypoalergenní pro citlivé pacienty. Vysoce prodyšné k udržení integrity kůže. Dobře drží na vlhkou pokožku pro bezpečné umístění. Další Doporučené Aplikace Zajištění malé a střední obvazy, zejména na vlhké pokožky. Zajištění lehká hadice. Zajištění stomické sáčky. Tejpování křehké, rizikové kůže. Při opakovaném nahrávání je potřeba.
Děláme kontroly kvality před zasláním zboží. Prosím, kontaktujte nás, pokud nejste spokojeni s položkou po obdržení.
Všechny e-maily budou zodpovězeny v rámci 2 obchodní den. Pokud nechcete dostávat naše odpověď, prosím, laskavě znovu poslal svůj e-mail a my vám odpovíme co nejdříve pro Vážné Kupující Pouze! Prosím, místo ucházet pouze tehdy, pokud souhlasíte se všemi podmínkami.
Dodací lhůta China post rejstříku letecké pošty a Singepore příspěvek je o 20-45 pracovních dnů poté, co byl vyslán normálně . Někdy pro celní nebo počasí problém to bude mít zpoždění několik dní. To může být až 30-60 dní.
Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby. Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit jakýkoliv problém a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Vlastnosti

Délka:
Mix
Typ Položky:
Falešné Řasy
Falešné Řasy Craft:
Semi-Ručně Vyrobené
Falešné Řasy Materiál:
Další
Množství:
5KUSŮ/set
Velikost:
5pcs/set
Falešné Řasy Délka:
0.5-1cm
Falešných Řas Teriér:
Další
Umělé Řasy Styl:
Další
Falešné Řasy Typ:
Jednotlivé Řasy
Číslo Modelu:
FE-9321

Kupující si také vyberou