.

.

MEHOFOTO Bezešvé Vánoční Fotografování Kulis Děti Pozadí Fotografie Rekvizity Photo Studio ST-761

MEHOFOTO Bezešvé Vánoční Fotografování Kulis Děti Pozadí Fotografie Rekvizity Photo Studio ST-761

Kč 442.80
Kč 319.00
Částka
Ve formě přístupné k objednávce

pak to bude hladké znovu. Děláme OEM,ODM a Další přizpůsobené Veletrhu objednávky.
Zpětná vazba
Pokud nejste spokojeni s transakcí,prosím, neváhejte conta ct mě,odpovím do 24 hodin a snažit co nejlépe vyřešit případné problémy.
Vezměte prosím na vědomí,
1. Snadno se zavěsí kolmo nebo přirozeně.Pozadí lze přizpůsobit vzor, přidávat fotografie, měnit barvu/styl. Maximální bezešvou šířku 300 cm.
Nebojte se,nemají vliv na použití.Přidat horní/spodní kapsy nebo díry. Může být použit vícekrát.
jako narozeniny par ty,rodinu, p hotographers.
Fotografie
Pomocí řady high-tech digitální výrobní zařízení pečlivě vyrobené digitální fotografie i n k je t obrázky.
V případě, že pozadí je špinavý,můžete hodit je do pračky. Nabízíme širokou škálu pozadí, materiály s vlastní velikostí a stylů z čeho vybírat.
Naše značka MEHOFOTO , Jsme profesionální ph o tography ba ckdrop výrobce,snažíme se vyrábět nejvyšší kvality produktů pro vaše pozadí potřebuje. Mezi naše produkty patří Polyesterové Tkaniny Kulis, waterproo f anti-UV,Plátno, Pozadí, Gumové podlahy, Ol d master mušelínu, stejně jako cenově dostupné Vinylové Tkaniny Kulis.
Poznámka : nedotýkejte se ho s vodou, když zjistíte, stopy na backdr op, můžete zkusit použít mírně vlhký vlhký hadřík zkusit otřít. Hotové podél všech hran, aby se zabránilo slzy. Také mnoho velkoformátových snímků se může zdát trochu pi x e u.
Materiál
Polyesterové tkaniny;obraz je jasný,realistický,Stereo pocit je silný,To je ideální pro jakékoli profesionální nebo soukromé fotografie
Funkce
P olyester : v porovnání s papír a tkaniny ba ckdrop,polyester je voděodolný,silné,odolné,světlé barvy,bezešvé a winkle zdarma. To lze složit pro snadné přenášení,můžete jej použít venku,to je preferovanou volbou pro fotografy.
Takže pokud nemůžete přijmout,prosím kupte si s opatrností. Vysoké náklady-efektivní.
2) Tepla s parní žehlička na zadní části produktu,Pokud je to nutné,prosím, žehlička na zadní povrch s parní žehlička, ale ne suchá žehlička.Kulisami je třeba udržet vzdálenost fotit.Za účelem fac ilitate tran sp ort a balení,budou složeny pozadí zásilky vzniklé v pomačkané.Válcované odesílání pozadí. Můžeme podle poptávky každého zákazníka navrhnout unikátní pozadí produktu.
Perfektní dekorace pro p hoto pozadí,svatba,newborn,děti,photo booth,baby sprchy,promoce,večírky a další,také ideální pro televize,video produkce a digitální obchodní show,rozsáhlé billboard phot ography. Naše výrobky jsou primárně zaměřené na svatby,novorozence,děti,photo booth,baby sprchy,promoce,večírky a další,také ideální pro televize,video produkce a digitální obchodní show,rozsáhlé billboard photogr aphy.Lze upravit na libovolnou velikost.
Zde jsou způsoby, jak odstranit vrásky :
1) Roll to pevně válec pro 3-4 d ays,že to bude ok.

Vlastnosti

Velikost (mm):
220x150cm Vinyl, 220x150cm Polyester, 250X180cm Vinyl, 250X180cm Polyester
Balíček:
Ano
Typ:
Sprej Maloval
Číslo Modelu:
ST-761
Značka:
MEHOFOTO
Styl:
Děti
Materiál:
Vinyl&Polyester
Téma:
Děti, Pozadí,Vánoční Pozadí
vinyl hadříkem:
počítačová tisknout
Velikost:
Custom Size
barva:
barva světla
Max. Šířka:
300cm Bezešvé
Styl:
Vánoční
Obrázek Obsah :
Rodina Umění Retro Photog

Kupující si také vyberou