.

.

Žádná Bolest Žádný Zisk Citace Zeď Obtisky Fitness Sportovní Svalnatá Kulturistika Vinyl Obtisky Domácí Dekoraci Tělocvičně Nálepka Na Zeď H276

Žádná Bolest Žádný Zisk Citace Zeď Obtisky Fitness Sportovní Svalnatá Kulturistika Vinyl Obtisky Domácí Dekoraci Tělocvičně

Kč 159.40
Kč 120.00
Částka
Ve formě přístupné k objednávce

Opatrně odstraňte transfer film, s obtisk design připojené, od podkladového papíru. Jsme upřímní prodávajícího. Velikosti přes 23" může přijít na více částí pro snadnější aplikaci. Děkuji moc! Prosím, dejte nám vědět před odjezdem negativní zpětnou vazbu. A položky dosáhnout zemích, jako je USA, Austrálie v 7 do 25 pracovních dnů.
Jak používat
1.Zeď Obtisk-1 ks ;Převod Filmu - 1 ks;Nůžky -1 ks;Karta -1 pc.Ujistěte se, že vaše zobrazovací plochu, je čisté a jasné, vlhkosti, oleji nebo prachu. Pokud máte nějaké dotazy na tuto položku,neváhejte se na nás obrátit.Jsme vždy rádi pomohou.Flip přes, a odstraňte zbývající krycí papír. A necháme pozitivní zpětnou vazbu pro všechny kupující. Také, že dodávka může být odloženo kvůli dovolené nebo přírodní nehod. Užijte si nakupování.
Velikost (1 palec =2,54 cm ) :
42cm široká x 44 cm vysoký
56cm široký x 58 cm vysoký
30 cm široká x 31 cm vysoký
Můžete se také bude líbit :
Váš balíček bude obsahovat následující položky :
* Vaše Obtisk
* Snadné pochopit a následovat aplikace instrukce
* Převod Filmu
Podrobnosti : Materiál : Vyměnitelné a odolné samolepicí matný povrch vinyl.Držet přenosu filmu na design, aby se zabránilo vytváření bublin, stejně jako je to možné,pak skřípání ho znovu a znovu s vaší kartou. Velikost nálepky může být trochu větší, aby vám ukázat všechny podrobnosti.Opatrně umístěte design a fólie na displej povrch.(Použití obtisky na texturou zdi bude trochu obtížnější) vyřízneme z pouze jeden pevný tón barvy vinyl, druhé barvu, uvnitř je barva vaší zdí nebo povrchem, kam budete chtít aplikovat. Položky jsou dodávány z Číny pomocí Letecky, obvykle dosáhne většina zemí, do 15 až 30 pracovních dnů. Tranzitní čas a doba Dodání se liší v závislosti na tom, kde se nacházíte a kde je váš balíček, stejně jako způsob dopravy.
Vítejte v našem obchodě . Děláme to, aby se ujistili, že jste získali zbrusu novou zeď obtisk, který nebyl sedí na polici nebo v ware dům pro věkové kategorie. Položka Čas Zpracování : Většinou, položky mohou být odeslány do 2 až 7 pracovních dnů. Aplikovat na všechny hladké povrchy, jako jsou Stěny, Okna, Dveře, Skříně, Plast, Kov, Dlaždice, Desky a atd.Pomocí vaší karty, skřípání design pevně přes film, z centra designu směrem k okrajům.Opatrně odstraňte transfer film od nálepky.)
Poštovné a Dodací lhůty Jsme loď na celém světě. Váš respekt pro nás bude vysoce ocenil. Všechny naše produkty jsou vyrobeny na zakázku.
Zpětná vazba Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Vzhledem k ruční měření, velikost může mít 1-4 cm chybu.Prosím, přečtěte si popis pod opatrně, aby se ujistěte se, že tento výrobek je pro vás to pravé.Hotovo (můžete Si nakrájíme na kousky podle potřeby. Upřímně doufáme, že kupující může dát nám příležitost vyřešit veškeré problémy a budeme se snažit v našich silách uspokojit vaše potřeby.

Vlastnosti

barva:
Černá, Bílá, Červená, Žlutá, Oranžová, 10 Červenat, 12 Světle Modrá, 13 Středně Modrá, 16 Král Modrá, 19 Zelená, 21 Teal, 24 Hnědá, 26 Státní Šedá, 27 Šedá, 28 Tmavě Šedá, 29 Hortenzie Fialová 30 Fialová 31 Fialová, 35 Měkké Růžové, 36 Fuchsia
Velikost:
30x31cm, 42x44cm, 56x58cm
Značka:
ZINIAN
Styl:
Moderní
Klasifikace:
Pro Ledničku,Pro Dlaždice,Pro Zeď Toaleta Samolepky,Nábytek, Samolepky,Přepínač Panel, Samolepky,Podlahové Samolepky,Samolepky Na Okno
Vzor:
Nálepka Na Zeď Letadlo
Specifikace:
Single-piece Package
Číslo Modelu:
H276
Materiál:
PVC
Téma:
Vzor
Scénáře:
Zeď
Cenzor Kód:
H276

Kupující si také vyberou