.

.

DNA Vinyl Zeď Obtisky Genealogie Biologie Chemie Školní Pokoj Dekorace Vodotěsné Věda Samolepky na Zeď Teen Ložnice S517

DNA Vinyl Zeď Obtisky Genealogie Biologie Chemie Školní Pokoj Dekorace Vodotěsné Věda Samolepky na Zeď Teen Ložnice

Kč 174.80
Kč 131.00
Částka
Ve formě přístupné k objednávce


Vítejte v našem Obchodě !
Prosím, přečtěte si popis produktu a neváhejte nás kontaktovat s případnými dotazy!
Velikost (1 palec =2,54 cm) :
35 cm široká x 57 cm
42 cm x 68 cm
50 cm x 80 cm vysoký
56 cm x 90 cm vysoký
~~ O PRODUKTU ~~ * Tento produkt je jeden čas aplikace. Nálepky jsou snímatelné , ale ne opakovaně . * Naše obtisky jsou vyrobeny s vysoce kvalitní vyměnitelné vinyl a jsou vlastní řez při nákupu. * Naše vyměnitelné vysoce kvalitní matt vinyl obtisky, když aplikován na zdi namalované! * Odnímatelný zeď nálepky lze aplikovat na téměř všechny čisté, hladké, prachu a mastnoty povrchu. * Velikost obtisk může být trochu větší, aby vám ukázat všechny podrobnosti.
Jak používat
1.Zeď Obtisk-1 ks ;Převod Filmu - 1 ks;Nůžky -1 ks;Karta -1 pc.Ujistěte se, že vaše zobrazovací plochu, je čisté a jasné, vlhkosti, oleji nebo prachu.
2.Držet přenosu filmu na design, aby se zabránilo vytváření bublin, stejně jako je to možné,pak skřípání ho znovu a znovu s vaší kartou.
3.Opatrně odstraňte transfer film, s obtisk design připojené, od podkladového papíru.Flip přes, a odstraňte zbývající krycí papír.
4.Opatrně umístěte design a fólie na displej povrch.Pomocí vaší karty, skřípání design pevně přes film, z centra designu směrem k okrajům.Opatrně odstraňte transfer film od nálepky.
5.Hotovo (můžete Si nakrájíme na kousky podle potřeby.)
Poštovné a Dodací lhůty Jsme loď na celém světě. Položka Čas Zpracování : Většinou, položky mohou být odeslány do 2 až 7 pracovních dnů. Tranzitní čas a doba Dodání se liší v závislosti na tom, kde se nacházíte a kde je váš balíček, stejně jako způsob dopravy. Také, že dodávka může být odloženo kvůli dovolené nebo přírodní nehod. Položky jsou dodávány z Číny pomocí Letecky, obvykle dosáhne většina zemí, do 15 až 30 pracovních dnů. A položky dosáhnout zemích, jako je USA, Austrálie v 7 do 25 pracovních dnů.
Zpětná vazba Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby. Děkuji moc! Prosím, dejte nám vědět před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Upřímně doufáme, že kupující může dát nám příležitost vyřešit veškeré problémy a budeme se snažit v našich silách uspokojit vaše potřeby. Jsme upřímní prodávajícího. Váš respekt pro nás bude vysoce ocenil. A necháme pozitivní zpětnou vazbu pro všechny kupující.

Vlastnosti

barva:
Černá, Bílá, Červená, Žlutá, Oranžová, 10 Červenat, 12 Světle Modrá, 13 Středně Modrá, 16 Král Modrá, 19 Zelená, 21 Teal, 24 Hnědá, 26 Státní Šedá, 27 Šedá, 28 Tmavě Šedá, 29 Hortenzie Fialová 30 Fialová 31 Fialová, 35 Měkké Růžové, 36 Fuchsia
Velikost:
57X35 cm, 68X42 cm, 80X50 cm, 90X50 cm
Klasifikace:
Pro Montáž Na Stěnu,Na Ledničku,Podlahové Samolepky,Pro Dlaždice,Samolepky Na Okno
Vzor:
Nálepka Na Zeď Letadlo
Styl:
Moderní
Specifikace:
Single-piece Package
Téma:
Vzor
Značka:
ZINIAN
Číslo Modelu:
S517
Scénáře:
Zeď
Materiál:
PVC
barva:
20 barev k dispozici

Kupující si také vyberou