.

.

Tracer3910BP+SPP-02 easy-to provozovat solární regulátor tracer EPEVER 15A 15amp super parameter programmer

Tracer3910BP+SPP-02 easy-to provozovat solární regulátor tracer EPEVER 15A 15amp super parameter programmer

Kč 1100.00
Kč 979.00
Částka
Ve formě přístupné k objednávce


Platba :
1.
Zpětná vazba :
1. Pokud máte rádi moje položky prosím, nechte mě dobrá zpětná vazba. Proto, vaše
2. EMS expresní doprava obvykle trvá 3-7 pracovních dnů závislá na zemi dodán. Já budu dělat totéž pro tebe. Prosím, ujistěte se, že dodací adresu, je správné. Tato nižší cena neodráží celkové ceny, kterou jste zaplatili nebo tržní hodnotu produktu a může se nepoužije pro země s různými celní pravidla. Pokud nám e-mail a nechci slyšet odpověď, prosím, e-mail znovu přes Alibaba systém, jak se někdy naše poštovní servery mají chyby. Nejsme odpovědni za jakékoliv nesprávné nebo nedoručitelné adresy. Jsme závislí na našich Alibaba pověst a spokojenost zákazníků uspět. Všechny položky musí být vráceny v původním stavu, aby vznikl nárok na vrácení peněz nebo výměnu zboží. Nejsme odpovědni za jakékoliv nehody, zpoždění nebo jiný problém, které jsou v odpovědnosti z přepravní službu. Žádné dovozní poplatky nebo poplatky jsou kupujícího odpovědnost. Položky se vrátil po 7 dnů doručení jsou způsobilé pouze pro opravy. Kupující je odpovědný za veškeré přepravní náklady vzniklé.
Tracer3910 BP+SPP-02 easy-to provozovat solární regulátor tracer EPEVER 15 A 15amp super parameter programmer
Pozornost :
Lithiové baterie nemají automatická identifikace napětí v systému a ne tempreature kompenzace koeficientu.
Náklad :
1. Pokud nemůžete zkontrolovat ihned po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu. Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky. Všechny e-maily budou zodpovězeny do 24 hodin . S cílem zajistit, že obdržíte můžete objednat bez daně při dovozu, budeme deklarovat jako "DÁREK" s nižší hodnotou. 7 až 15 pracovních dnů (vyjma soboty a neděle, státní Svátek), aby se většina US/UK/AU destinací . Prosím, kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní neutrální zpětnou vazbu.
Návrat :
1.
Kontakt :
1. Nabízíme 1 let záruka . Doba dodání je cca. Pokud je zboží vadné, upozorněte nás prosím do 3 dnů od doručení. Budeme pracovat s vámi vyřešit jakékoli problémy. Přijímáme Alipay, West Union, T/T,
2. Kontaktujte nás, prosím, pokud nechcete přijímat to přes výše 4 týdny , budeme tento problém řešit ve velmi krátkém čase. Ale expediční poplatek a pojištění je nevratné. Garantujeme loď do 48 hodin po potvrzení platby (kromě Prázdninových). Všechny naše položky budou odeslány do kupujícího Velkoobchodů Alibaba adresa, prosím, potvrzuje svou adresu na Alibaba, než jste nabídku. Vaše akce nám pomůže nabídnout našim mléko a chléb. zpětná vazba je pro nás extrémně důležité. Prosím, zanechte vzkaz v Obchodní Manažer
3.
Programovatelná hodnota napětí tím, SPP-02,RC-02 a APLIKACE
WIFI BLE připojení s regulátorem neplatí pro Lithiové baterie. Pokud nechcete dostávat naše odpověď, prosím, laskavě znovu poslal svůj e-mail a my vám odpovíme vám co nejdříve .

Vlastnosti

Maximální Proud:
15A
is_customized:
Yes
Aplikace:
Solární Systém Řadič,Nabíječka Regulátor,Solární Pracovní Stanice,Napětí Regulátor
Značka:
EPever
Číslo Modelu:
Tracer3910BP

Kupující si také vyberou