.

.

S610 21+21 AUTO STĚRAČE BLADE FIT PRO Volvo V70 MK1 (1997-2000), VYSOCE KVALITNÍ AUTO čelní SKLO čelní SKLO STĚRAČE

S610 21+21 AUTO STĚRAČE BLADE FIT PRO Volvo V70 MK1 (1997-2000), VYSOCE KVALITNÍ AUTO čelní SKLO čelní SKLO STĚRAČE

Kč 459.80
Kč 363.00
Částka
Ve formě přístupné k objednávce

Položky jsou dodávány pouze po zaplacení obdržel.Pokud je zboží vadné, upozorněte nás prosím do 3 dnů od doručení.Všechny položky musí být vráceny v původním stavu, aby se nárok na vrácení peněz nebo výměnu zboží. Loď do Jižní Ameriky, Střední Východ, Východní Euro, Afrika kolem 15-30 pracovních dní. Zpětnou VAZBU : 1.4 MM nebo 25 MM)
Instalace
Tyto konektory jsou instalovány v stejným způsobem
Packge
Balení s vysoce kvalitní vzduchová Bublina sloupec taška Naší Společnosti
Nákup Ručního PŘED CÍLEM :
1. Přijímáme Alipay. Proto, vaše zpětná vazba je pro nás extrémně důležité.Pokud jste spokojeni s našimi položek, prosím, nechte nás aktivní zpětnou vazbu.Žádné dovozní poplatky nebo poplatky jsou kupujícího odpovědnost.Kupující je odpovědný za veškeré přepravní náklady vzniklé. Rozhodnutí z nás je konečné. Pro dispečink hladce a rychle.Jsme závislí na naší spokojenosti zákazníků uspět.Naše společnost je poblíž největší auto díly trh Číny, takže jsme velmi rádi, že najít žádné příslušenství nebo jiné produkty, které chcete.Děkuji!!!
Pro Volvo V70 MK1
Rok : 1997-2000
Velikost ovladače : 21"(525 MM)
Osobní Velikost : 21"(525 MM)
Kvalita : A+ Grade (Naše ukládat všechny stěrač je A+ třída pls se zdarma na objednávku) ( Poznamenat : Vše o stěrače mají 3 třídy : A+ B Třídy ) Detail Produktu
Stěrače rozkladu mapě
Proužky Protector
výrobní proces a produkt, konzistentní a flexibilní
Dynamický design
Tlak je mnohem jednotnější,Scratch test lepší,v Blízkosti se sklem
Rozhraní Spony
základna je prostor zinkové slitiny rozhraní,materiál, stabilní a pevný
Celou sezónu výkon
Bezpečnost, Čistota, Ticho
Produkt Efekt
Protože původu a rok auto je jiné,
stěrače stylů a velikostí se může lišit.Poskytujeme 6 měsíční záruku.Tato nižší cena neodráží celkové ceny, kterou jste zaplatili nebo tržní hodnotu produktu a může se nepoužije pro země s různými celní pravidla. Prosím Potvrzen velikost, když umístíte objednávku.Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky.Aby bylo zajištěno, obdržíte vaši objednávku, méně daní nebo bez daně při dovozu, můžeme deklarovat jako nižší hodnotu, jak jste žádal. Doprava zdarma do vybraných zemích.Doprava zdarma : .Budeme jen loď na výchozí adresu v alipay, pokud nechcete, informujte nás. Můžeme loď předmětů prostřednictvím jiné kurýrní službou.Velké velkoobchodní objednávky je přijatelné a cena dohodou, prosím, kontaktujte nás pro podrobnosti.
!!! Prosím zkontrolujte, zda vaše auto LHD nebo RHD pečlivě před cílem.Máme loď položku přes EMS, DHL, UPS, FEDEX, TNT, nebo Letecky. HK registrovaných letecky : Jako obvykle, lodí do Asie, Západní Euro, Severní Americe kolem 7-15 pracovních dnů.UPS, DHL, FEDEX a TNT express doprava obvykle trvá 3-5 pracovních dnů závislá na zemi dodán.Kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní neutrální zpětnou vazbu.

Vlastnosti

Položka Délka:
LHD, RHD
Speciální Funkce:
otřete déšť a voda na zadní sklo
Pro Vozidla Značky/Modelu:
Volvo
Značka:
JOYVIEW
Typ Materiálu:
guma, železo a plast
Šířka Položky:
10cm
V70-Rok:
1997,2000,1999,1998
Hmotnost Položky:
0.6kg
Název Modelu:
S610
Externí Testování Certifikace:
ISO9001
Položka Výška:
10cm
Volvo Model:
v70
Velikost:
21+21 (INCH)
Rok:
1997-2000
Auto Se:
Pro Volvo V70 MK1

Kupující si také vyberou