.

.

Speciální černá rychlost, dlouhé švihadlo profesionální kvalitě zboží, sportovní soutěže, vzor rychlostní švihadlo

Speciální černá rychlost, dlouhé švihadlo profesionální kvalitě zboží, sportovní soutěže, vzor rychlostní švihadlo

Kč 105.80
Kč 101.00
Částka
Ve formě přístupné k objednávce


Funkce : 100% zbrusu nový a vysoce kvalitní. Barva : černá Speciálně konstruované pro rychlost skákání. Celková délka : 3m. Množství : 1 kus ( neobsahuje náhradní lana ) Související instrukce :
Níže podrobnosti o našem obchodě mohou být užitečné pro vás.
-Dimenzování nebo Fit Otázky
Velikostí jsou osvětlené s konkrétní měření v podrobné specifikace. Prosím, zkontrolujte, zda specifikace předtím, než si objednáte. Normálně povolený rozdíl ve velikosti jsou appoximately 0-2cm v měření. Pokud zjistíte, velikost výrobky nejsou vhodné, můžete přímo kontaktovat nás.
-Barevný Nesoulad
Rozdíly v barvách, může být způsobeno tím, že některé další důvody, jako je barva odraz v monitoru, osvětlení, pozadí, atd. Nicméně, pokud si myslíte, že položka obdrželi, je v nesprávné barvy, prosím, kontaktujte nás vidět, pokud vrácení je možné.
-Shippment
1.Doprava zdarma objednávka bude odeslána China post air mail. Ale pokud objednáte více než 200$, budeme loď Expresní doprava zdarma, které dorazí do 3-7 pracovních dnů.
2. China post air mail normálně položky dorazí v 15-45 pracovních dnů poté, co byl vyslán. Někdy pro celní nebo počasí problém, to bude mít zpoždění. To může být až 30-60 dnů, Brazílie je delší než to.
-Návrat
Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme. My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položka se vrátil jsou v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty. a nebudeme poskytnout kupujícímu plnou náhradu. Kupující by se měli snažit vyplnit nárok woth logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty. Kupující bude odpovědný za dopravu krmiva vrátit položky.
-Zpětná vazba
Pokud budete mít jakékoliv problémy s výsledkem transakce nebo produktu, prosím, don ' t reagovat s negativní zpětnou vazbu dříve, než nás kontaktovat. Jsme velmi hrdí na naše vztahy se zákazníky a naše zpětná vazba, hodnocení a bude se snažit opravit všechny problémy.
Doporučujeme kupujícímu, kontaktujte nás tím, že může zahrnovat předchozí konverzaci, pokud kupující mají problém na bod, takže můžeme vědět, co se stalo konkrétně, a to rychle vyřešit.

Vlastnosti

barva:
Černá
Název Oddělení:
Ženy
Typ:
Jednoho Přeskočit Lano
Funkce:
Ruce
Číslo Modelu:
-
Značka:
kylinfit
Délka:
3 m (Personal)
Materiál:
TPU
barva:
Černá
Je Přizpůsoben:
Ano
Pohlaví:
Ženy a muži
Místo Původu:
Čína

Kupující si také vyberou