.

.

Nový 7 palcový Wolder Mitab Boston kapacitní dotykový displej tablet digitizer náhradní panel, doprava zdarma

Nový 7 palcový Wolder Mitab Boston kapacitní dotykový displej tablet digitizer náhradní panel, doprava zdarma

Kč 120.00
Částka
Ve formě přístupné k objednávce

Platby jsou excpected do 7 dnů po aukci uzavřel.) Nejsme profesionální fotograf, takže obrázky jsou velmi jemné, Všechny obrázky, které ukazuje on-line jsou převzaty od reálných vzorků,takže prosím, ujistěte se, že vaše položky jsou stejné s naší fotografie! prosím, podívejte se na obrázek pečlivě a ujistěte se, že to je přesně ten, který potřebujete , pokud si nejste jisti,prosím, kontaktujte nás přímo a poslat pic, nebo Ne.
Prodávající není zodpovědný za své zemi žádné daně nebo celní poplatek!díky
Výše a následující ustanovení vstoupí v platnost, jakmile na vás objednávku!( Velmi důležité pro vás,Prosím, přečtěte si to, než nabídky. Děkuji vám za pochopení !!! Díky
Prosím, nekupujte, pokud nechcete přijmout A+ třída kompatibilní digitizér dotykové obrazovky s různými flex kabel čísla jako náš název / popis /foto státy z nabídky v trhu, děkuji vám!
2.) Zboží bude odesláno do 2-5 pracovních dnů po potvrzení Platby.) Budeme označit položky jako "Vzorek" nebo "Dar" s nižší hodnoty výrobku tak, aby vám pomohou minimalizovat nebo zabránit GST nebo VT nebo jiné Dovozní Daně.) Kupující z Brazílie potřebují poskytnout CPF číslo v předem, pokud si vyberete DHL nebo UPS,jinak,budeme loď přes EMS.) Ceny nezahrnují žádné clo a daně. V zájmu doporučujeme vám nabídneme 1$ kupón pro 1 pozitivní zpětnou vazbu .) Každé části budou testovány před porodem ,nejsme zodpovědní za žádné problémy způsobené neprofesionální obsluha. ,, když jste vyplňování vašich informací, jako kupující, tak, že kurýr doručení na vaše zboží včas a snadno.Budeme pracovat s vámi vyřešit jakékoli problémy. Nejsme zodpovědní za špatné nabídky . Odesílání expediční poplatek bude hradit kupující. prosím dont otevřít spor, dokud nás kontaktovat.nezaplacené aukce budou oznámeny na Aliexpress.) Jen jsme acept Úschovy,pro jiné platební metody,pls kontaktujte prodávajícího před nabízení.) Pokud nejste spokojeni se svým nákupem , můžete si vyměňovat položky, které obdržel, ale musíte nás kontaktovat do 3dnů od obdržení objednávky ,ale ty by měly platit všechny další přepravní poplatky vzniklé a položky, vrátil by měly být uchovávány v jejich původní stav . Tato informace je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích.Doprava zdarma je Čína příspěvek letecká pošta/HK Post Mail, Budeme poskytovat sledovací ne pro všechny způsob dopravy. ) Nejsme odpovědni za dopravce doba přepravy.) Všechny kupující muset zaplatit navíc poplatek za doručení do odlehlých oblastí DHL,UPS nebo Fedex ,ale není třeba pro EMS .to bude účinné na vaše příští nákupy .Co musíte udělat, je jen ukázat nám záznam .) Dodací doba se může lišit, zejména během období, nebo inclimate povětrnostní podmínky.Pokud jste naléhavé ,pak prosím, laskavě si vybrat DHL nebo jiné express !
MŮŽEME PRODLOUŽIT DODACÍ ČAS PRO VÁS,POKUD JSTE DONT DOSTAT VČAS.Můžete sledovat na jejich oficiální wesite.

Vlastnosti

barva:
Bílá, Černá
Typ Produktu:
Tablet Dotykový Panel
Velikost Obrazovky:
7~10 Inch
Typ Obrazovky:
Kapacitní Displej
Číslo Modelu:
Pro Wolder Mitab Boston Tablet Digitizer Panel
Značka:
Qi Hande
Kompatibilní Značka:
Univerzální
Místo Původu:
Guangdong Čína (Pevninská Část)
MN:
skladem
Doprava zdarma :
China Post Mail
doba dodání:
Do 24 hodin poté, co vaše platba dorazí na Escrow
Velikost:
7 palcový
Model Ne.:
Pro Wolder Mitab Boston
Kompatibilní s:
Pro Wolder Mitab Boston
Sledování Ne.:
Ano

Kupující si také vyberou