.

.

TM9806:1cm šířka*100yards délka . polyester(R>420 cd/lx.m2) class2 tkaniny pro reflexní šít

TM9806:1cm šířka*100yards délka . polyester(R>420 cd/lx.m2) class2 tkaniny pro reflexní šít

Kč 724.00
Kč 398.00
Částka
Ve formě přístupné k objednávce


1.Podklad : 100% polyester
2.Barva : šedá
3.ŠÍŘKA : 1 cm šířka ,pokud budete potřebovat speciální šířka ,zanechte zprávu na mě
4.Délka : 100yards/roll
5. Retro-reflexní koeficient : R>420 cd/lx.m2
6.Mytí : 50 mycích cyklů @ 60 stupňů ,5dry umýt cysles
7.Aplikace : šít na vysokou viditelnost oblečení, sportovní oblečení, outdoorové výrobky; čepice, tašky, boty, atd.
Ecellent Stříbrné reflexní vlastnosti, Bezpečnost varování roli, Aby váš život větší bezpečnost.
Shippment :
Vážení zákazníci, budeme posílat zboží do 7 dnů, jakmile vaše platba je dokončena. Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. Vezměte prosím na vědomí, že :
Kupující je odpovědný za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být shromažďovány v době dodání. Budeme nevrací poštovné poplatky za zásilky odmítl.
Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel. Díky za vaše laskavé pochopení předem !
Vrací :
Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.
Pokud kupující potřebovat položky, vrátil. Kupující by se měl ujistit, že zboží vrácené jsou v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty. Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky. Díky za vaše laskavé pochopení předem !
Barevný Nesoulad :
Rozdíly v barvě může být způsobeno tím, že některé další důvody, jako je barva odraz v monitoru, osvětlení, pozadí atd. Nicméně, pokud si myslíte, že položka receied je v nesprávné barvy, prosím, kontaktujte nás, abychom zjistili, jestli se vrátit nebo vrátit, je to možné. Díky za vaše laskavé pochopení předem !
Zpětná vazba :
Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.
Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní feeback. uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům. Díky za vaše laskavé pochopení předem !

Vlastnosti

Technics:
Pletené

Kupující si také vyberou