.

.

10 KS/LOT měděné trubky, šroubení G1/2 hardware, instalatérské práce, montáž ,doprava Zdarma

10 KS/LOT měděné trubky, šroubení G1/2 hardware, instalatérské práce, montáž ,doprava Zdarma

Kč 300.00
Částka
Ve formě přístupné k objednávce

Měděné trubky, šroubení G1/2" 10pcs/lot máte-Li dotazy,ale já nejsem on-line .Prosím, napište mi ! Vezměte prosím na vědomí, že jsme prodej továrny přímé produkty. Všechny naše výrobky jsou 100% zbrusu nové v obalu výrobce.
Budeme vybírat nejlepší způsob, jak se každá země .
Položky budou uspořádány pro zásilky po přijetí vaší úplné platby za zboží jste si objednali. Položka bude odesláno do 1-7 pracovních dnů
Poznámka : Kupující bude odpovědný za veškeré daně, cla a jiné poplatky generované v kupujícímu je země! Zboží kupující objednané budou odeslány na adresu uvedenou kupujícím v objednávce. Prosím, double zkontrolujte, zda vaše adresa informace, aby se ujistil, že je správné.
Přijímáme Podmíněná zde
Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány prostřednictvím bezpečné platební procesor PODMÍNĚNÁ
Vaše spokojenost a pozitivní zpětnou vazbu, bude to náš nejlepší návratnost pro poskytování našich produktů a služeb. Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, prosím, nechte nám své pozitivní zpětnou vazbu. Vaše zpětná vazba bude vysoce ocenil a pomůže nám sloužit vám lépe.
Pokud nejste spokojeni s našimi produkty a služby, prosím, kontaktujte nás před odesláním negativní zpětnou vazbu. Jakmile je problém hlásil, všechny naše štáby se bude snažit nejlépe, aby vám pomohl ven z problému došlo. Děkuji vám za pochopení.

Vlastnosti

Hlava Kód:
Náměstí
připojení:
Žena
Technics:
Kované
Materiál:
Měď
Typ:
Unie
Číslo Modelu:
1/2
Tvar:
Rovné
Hadice Vnitřní Průměr:
20mm

Kupující si také vyberou