.

.

Dekorace pomocí 13PS/NASTAVENÍ lampy díru reflektory sádrokartonové desky dýha hliníkový plech holo viděl výstružník z 19mm-127mm

Dekorace pomocí 13PS/NASTAVENÍ lampy díru reflektory sádrokartonové desky dýha hliníkový plech holo viděl výstružník

Kč 679.80
Částka
Ve formě přístupné k objednávce


Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku. Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku . Budeme posílat zboží do 7 dnů, jakmile vaše platba je dokončena. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, zprostředkování, poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.
Náklad :
Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek.
Vrací :
Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.
Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu.
Popis Produktu
Item : vysoce kvalitní žluté zuby lampa díru reflektory sádrokartonové desky dýha hliníkový plech výstružník díra pily nastavit.
13 PCS/SET ránu případ balíček High - grade žluté zuby 13 kusů balíček obsahuje specifikaci :
19/22/25/28/32/38/44/54/64/78/89/102/127mm každý
Obrázek Produktu
Práce zobrazit :
Věnujte prosím pozornost před montáží pomocí :
Jemné broušení zubu 1mm studený pás kreslení a instalace pro elektrické ruční vrtačku nebo vrták může být na hliníkové desky, sádrokartonové desky, překližky a tak dále tenké dřevěné desky otevření downlight instalace, je nepostradatelným nástrojem pro domácí dekoraci.
Nemáme uarantee dodací lhůty na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. Návrhy na regulaci otáček na 500 ot / min, zakázáno stisknutím vyvrtejte otvor, jinak vážné zranění. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo.
Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.
My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu.

Vlastnosti

is_customized:
Yes
Materiál:
Vysoce Uhlíkové Oceli
Použití:
Dřevo Vrtání
DIY Dodávky:
Zpracování dřeva
Číslo Modelu:
HM-HS13PCSBM10
Typ:
Jádro Vrtáku
Položka:
lampa díru reflektory sádrokartonové desky dýha hliníkový plech výstružník
MN:
13pcs/set
OD:
19mm-127mm
Aplikace:
amp díru reflektory sádrokartonové desky dýha hliníkový plech výstružník

Kupující si také vyberou