.

.

NENÍ KIT, Žádné Nitě nebo Látky jsou zahrnuty, Papír Graf Pouze, DMC barva - Počítají Cross Stitch Vzory - Emerald Hawthorne

NENÍ KIT, Žádné Nitě nebo Látky jsou zahrnuty, Papír Graf Pouze, DMC barva - Počítají Cross Stitch Vzory - Emerald

Kč 428.00
Kč 300.00
Částka
Ve formě přístupné k objednávce

Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby. Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel. Stehy 320w x 240h
14 počet : 22. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz jste vaší zemi. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Steh : Počítají Cross Stitch Název : Večerní Světlo : M&W E-commerce, Inc . Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům. *Nit barvu a počet stehů použití graf.9 cm X 27,7 cm Barva : 76 Určen pro DMC nití, pomocí 2 prameny. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kompletní obrázek je šitý, aby se mohli replikovat obraz/obrázek tak blízko, jak je to možné. Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. V našem obchodě Taobao prodal v posledních letech je jeden tisíc cross stitch kit, který někteří zákazníci dát své hotové práce, aby nás přes Internet, ty jsou jen jeho součástí. Obdržíte vytištěný graf : *Vzor v černé a bílé symboly. My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Děkujeme vám za vaši návštěvu a užijte si vytváření svého dědictví-z-zítra!
To je kříž steh dokončení show. Soubor PDF cena je $9. *Titulní strana, která má barevný obraz vzoru.
Prosím přečíst celou stránku, opatrně, než si koupit!
"doprava" znamená přepravu tištěné grafy na kupujícího. Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Vzor Pouze, Žádné Látky, Jehlu nebo Nit Nit jsou zahrnuty.
Pokud chcete PDF soubor, připojit mě. Ne backstitching, speciální prošívání nebo zdobení. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo. Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Nabízíme 1-měsíc zdarma náhradní. Full cross stehů. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty. Poskytujeme také 12 měsíců, bez údržby. Existují různé barevné odstíny, ve vzoru, který při ceně za následek větší rozměrovou hloubkou celkové hotový kus, když vás krok zpět. Obdržíte krásný graf balíček obsahující krycí list s barevnou fotografií, kompletní návod, DMC symbol/barva klíč, graf rozložení & black & white graf vytisknout na více stránek, takže je snadno čitelný.

Vlastnosti

Cross Stitch Tkaniny CT číslo:
doprava k vám
Vzor Typu:
Scénický
Materiál:
100% Bavlna
Typ:
Vzory
Styl:
Americký Styl
Použití:
Obrazy
Rám:
No
Značka:
Ankicoleman Vzory
Plátno Způsob Balení:
PVC
Vnější Obal:
PVC
Použití:
Domácnost Essentials/Dekorace

Kupující si také vyberou