.

.

Háčky na Záclony Tenisový Míček Závěs Držák Dekorace Zalijeme Salon Přívěsek Doplňky pro Záclony Záclony Tiebacks

Háčky na Záclony Tenisový Míček Závěs Držák Dekorace Zalijeme Salon Přívěsek Doplňky pro Záclony Záclony Tiebacks

Kč 280.00
Kč 249.00
Částka
Ve formě přístupné k objednávce

1 Položka : Závěs Příslušenství : Připevňovací . Ty by měly platit další přepravní poplatky vzniklé a zajistit, že položka bude vrácena v dobrém stavu s původním balení. Návrat Poznámky : 1. Před vrácením zboží, prosím, ujistěte se, že jste si naše (prodávajícího) zpáteční adresu.
Naučte se, jak platit s jinými způsoby. * Podívejte se na naše produkty jeden po druhém před balíme a lodi, aby se ujistil, množství a v dobrém stavu. Pokud máte jakýkoliv problém s přijaté položky, prosím, kontaktujte nás před odesláním zboží zpět. * Pokud je kvalita výrobků, nebo jejich částí neúplný tak dlouho, jak jste schopni předložit příslušné vysvětlující materiály, poskytneme vám vrátit služby.
Naučte se, jak platit kreditní kartou, . Barva 01 Vína, Červená Barva 02 Světle Modrá
Barva 03 Světle Zelená
Barva 04 Světle Fialová Barva 05 Šedá
Barvu 06 Světle Zlaté
Barva 07 Zlatá
Barva 08 Světle Kávové Barvy 09 Tmavě Káva
Barva 010 Khaki
Barva 11 Růžová
Barva 12 Modrý
Barva 13 Tmavě Fialová
Kupující Ukázat
Vážení zákazníci ,přijímáme Alipay a jiné Úschovy. Vaše satisfication a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Nejsme ZODPOVĚDNÍ za ztracené balíčky.
* Naším cílem je 100% pozitivní zpětnou vazbu a 100% zákazníků satisfication. * Pokud zboží nemůže splnit vaše potřeby, můžeme také přijmout svůj návrat.
* Pokud nejste spokojeni s položkami jste si objednal, prosím, kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Pokud je zboží poškozeno při přepravě, mějte, prosím, veškerou dokumentaci a balení a kontaktujte nás do 7 dnů od obdržení za vrací pokyny. Můžeme společně pracovat na vyřešení jakéhokoli sporu.Všechny položky jsou profesionálně zabaleno s velkou péči, aby zajistila bezpečné dodávky. Kurýrní služby nákladní dopravy by mělo být hradí kupující. Obrázek v důsledku fotografie stavu, možná má chromatické aberace, pokud si nejste jisti, o barvách,prosím, kontaktujte nás dříve, než si místo pořadí. * Zprávu Obchodník : Vrácení A Výměna * Pokud bychom vyslat špatný styl, nebo špatné barvy, můžeme vrátíme vám peníze, nebo reship. Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.
Pokud potřebujete více, prosím, kontaktujte mě, nabídnu vám tu nejlepší cenu. Budeme deklarovat pozemku jako dárek na nízkou hodnotu, aby se zabránilo problémy na celnici. Prodávající Slib * Aktualizace nové položky v našem obchodě každý den. V současné době můžete platit pomocí Visa, Master Card, Western Union,
Qiwi a bankovní převod. Více platebních možností bude k dispozici na Ali Express v budoucnosti.
* Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.Zpětnou vazbu z důvodu, kde to bude špatné pro nás. Zboží, které je poškozené nebo chybějící součásti, není vratná. 2 Cena : cena je za 1 Lot= 2 ks.

Vlastnosti

Délka:
55-90cm
Typ:
Garnýže, Koleje A Příslušenství
Vzor:
Kostkované
Číslo Modelu:
002
Technics:
Tiskový Stroj
Styl:
Klasické
Tkanina Typ:
Bavlna
Značka:
AiFish
Závěs Příslušenství Typ:
Závěs Tie Záda A Střapce
Materiál:
Hadříkem
Typ:
háčky na záclony
Typ:
doplňky pro záclony
Styl:
Tenisový Míček Závěs
Typ Instalace:
Viditelné Trati
Garnýže, Koleje A Příslušenství Typ:
Závěs Příslušenství
Použití:
Závěs Materiál
Posuvné Zařízení:
Obecné Řemenice
barva:
Káva, Modrá, Zelená, Růžová, Zlatá, Béžová, Šedá, Fialová, Červená

Kupující si také vyberou