.

.

Vysoká Pevnost Kladiva, Budovy, Mosty, Betonové Struktury Zkouška Tvrdosti Kladivo HT-1000

Vysoká Pevnost Kladiva, Budovy, Mosty, Betonové Struktury Zkouška Tvrdosti Kladivo HT-1000

Kč 9600.00
Kč 9024.00
Částka
Ve formě přístupné k objednávce

A zajistit přesné nástroje, porovnejte s podobným jiné značky produktu, jeho dobrou přesnost, delší použití života a lepší cenu. Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na Aliexpress!. Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru. PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ. Budeme pracovat s vámi vyřešit jakékoli problémy.
Vlastnost :
1. Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky.
Parametr :
Test rozsah : 50~80 Mpa
Standardní dopad energie : 9. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Objednávky zpracovány včas po ověření platby. 12 měsíců Výrobce omezená Záruka na vadné zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí). To bude jen trvat 1 minutu, ale to 1 minutu má velmi zásadní význam pro nás. Přijímáme Alipay, Západní Unie a T/T. Poznamenal : kupující v Brazílie / Argentina , Musí být poskytnuty CNPJ (CPF) /Bez DPH. Kupující je brzy potvrzení bude vysoce ocenil po obdržení zboží. Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO). Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů. Děkuji vám za pochopení!
1. Vzhledem k stavu populace a časové rozdíly, budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání. Protože vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro naše podnikání je vývoj, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb. Ukazatel jezdec je mimo ring struktura, snadné nastavení tření, a zajistit rovné tření mezi ukazatele jezdce a osy. Prosím, kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu.
HT-1000 Vysokou Pevnost Kladiva, Budovy, Mosty, Betonové Struktury Zkouška Tvrdosti Kladívkem
Stručný úvod :
Předložit PETR/T23-2001 technologie nařízení. Doplňky přijít s 3-měsíční záruka. Přístroj je vhodný pro testování pevnosti vysoký stavební konstrukce, most a konkrétní složky atd. Shell používat super pevného hliníku, ochrání přístroj před poškozením na staveništi pracovat a prodloužit životnost použití;
3. Centrum roda použití dovezeného materiálu, vysoká přesnost a opotřebení důkaz :
2.8 N
Průměrnou hodnotu odrazu na ocelová kovadlina : 83 ± 2
Tuhost napínací pružina : 10 N/cm
Velikost : 65*486mm
Hmotnost : 3,5 KG

1.8 J
Stroke rebound hammer : 140mm
Tření ukazatel jezdec : 0,4 N~0. když se, aby se nám; Pro ruské zákazníky, by mělo být nabídnout Plný Název příjemce, kromě toho, pokud společnost název není k dispozici a jen pro osobní podnikání, bude zásilka měla dodat EMS POUZE na Rusko. Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné).

Vlastnosti

moc:
Elektronické
DIY Dodávky:
Obklady
Značka:
SJJW
Použití:
Pevnost Zkušební Stroj
Číslo Modelu:
HT1000
Rozsah Testu:
50~80Mpa
Standardní energii nárazu:
9.8 J
Stroke rebound hammer:
140mm
Průměrnou hodnotu odrazu na ocelová kovadlina:
83±2
Tření ukazatel jezdce:
0,4 N~0.8 N
is_customized:
Yes

Kupující si také vyberou